Корисна гранола та вітамінні фрукти – здорові перекуси на АЗК «ОККО»
26.12.2016

Корисна гранола та вітамінні фрукти – здорові перекуси на АЗК «ОККО»

Навіть якщо ви не встигли поснідати вдома, злегка зголодніли в мандрівці чи коли в дорозі діти попросили чогось смачненького, найкращий вихід – звернути на АЗК «ОККО», де завжди є широкий вибір корисної та ситної їжі. У грудні він став ще більшим, оскільки на великих трасових заправках мережі у продажу з’явилася хрустка гранола власного виробництва, а також соковиті фрукти, що  допоможуть поповнити вітамінний запас вашого організму.

Популярний у світі здоровий сніданок – гранола – поступово здобуває популярність і в Україні. Для багатьох він уже став улюбленими ласощами, які тепер можна придбати на 40 найбільш потокових АЗК мережі. Фірмова гранола від «ОККО» готується у власному цеху виключно з натуральних інгредієнтів. Зокрема до її складу входять вівсяні пластівці, мед, масло, смажені сезам та арахіс, розпарені родзинки та журавлина. Карамелізація меду у процесі приготування надає цьому сніданку особливого смаку. Споживати гранолу можна як у сухому вигляді, так і з холодним чи гарячим молоком, йогуртом, соком. 

Також мережа «ОККО» вирішила, що відтепер фрукти будуть в асортименті цілий рік, і будуть змінюватися відповідно до сезону. Приміром, вже зараз на найбільш потокових АЗК можна придбати соковиті яблука, апельсини та мандарини, а найближчим часом у продажі з’являться ще й ківі, гранати та ананаси.

«Правильне харчування в дорозі – це запорука доброго самопочуття й гарного настрою водіїв та пасажирів, - зазначає керівник мережі кафе на АЗК «ОККО» Оксана Джус.  –  Тому вибір поживних і здорових продуктів на наших комплексах постійно розширюється, адже ми намагаємося  задовільнити найвибагливіші запити численних гостей смачних заправок».  

Поділитись