Корпоративна дитяча кімната «Концерну Галнафтогаз» визнана одним із кращих соціальних проектів на конкурсі BestinCSR-2016
25.05.2017

Корпоративна дитяча кімната «Концерну Галнафтогаз» визнана одним із кращих соціальних проектів на конкурсі BestinCSR-2016

На міжнародному конкурсі BestinCSR-2016 проект створення корпоративної дитячої кімнати у центральному офісі «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО») було визнано найкращим у номінації «Соціальна відповідальність стосовно працівників організації». Водночас цей проект посів друге місце серед усіх українських КСВ-кейсів.

Усього на конкурс BestinCSR-2016 було подано 42 практики у сфері сталого розвитку з Білорусі, Казахстану, Росії та України. Переможці визначалися шляхом відкритого голосування на сайті журналу «Устойчивый бизнес».

«Для компанії дитяча кімната – це повноцінний елемент корпоративної культури, в якій створюються всі необхідні умови для комфортної та ефективної роботи співробітників. Ми раді бачити, що проект не просто «живе», а з кожним місяцем набуває все більшої популярності в компанії. Співробітники приводять діток, розуміючи, що це дійсно зручно. А ми як компанія створюємо всі необхідні умови, щоб малечі було цікаво та весело проводити час на території «Грифончиків», – пояснює Анна Тиховська, менеджер зі сталого розвитку «Концерну Галнафтогаз».

Як засвідчив внутрішній аналіз гендерного складу команди «Концерну Галнафтогаз», за останні роки він істотно змінився. Зокрема, частка жінок серед працівників за період з 2013 по 2016 рік зросла на 13% – з 41% до 54%, а саме їм частіше доводиться поєднувати роботу з доглядом за дітьми. Тому функціонування корпоративної дитячої кімнати є дієвим інструментом забезпечення рівних можливостей кар’єрного росту та професійного розвитку для всіх членів команди, незалежно від статі та сімейного стану.

Саме тому 22 квітня 2016 року у Львові й було відкрито дитячу кімнату «Грифончики», де працівники головного офісу можуть упродовж робочого дня залишати своїх дітей віком від 3 до 12 років під наглядом вихователя.  За  рік роботи дитячу кімнату відвідало майже 270 дітей. Найчастіше цією опцією працівники користувалися у літній період та під час канікул, карантинів. Фінансування дитячої кімнати компания здійснює спільно із Всеукраїнською профспілкою «Співдружність».

Як повідомлялося раніше, у грудні 2016 року дитяча корпоративна кімната «Концерну Галнафтогаз» була також визнана одним із кращих проектів на Національній конференції «Бізнес, що змінює країну» та отримала нагороду за вклад у досягнення гендерної рівності.

Поділитись