Кожен пікнік буде вдалим разом із «ОККО»
10.03.2017

Кожен пікнік буде вдалим разом із «ОККО»

Хто з нас під час затяжної зими не мріяв про те, щоб вибратися з рідними чи друзями на природу, організувати смачний пікнік, відпочити від міської метушні? Прихід весни дає таку нагоду. Тож з 10 березня на «ОККО» відкривається сезон вдалих пікніків. Завітавши на АЗК мережі, можна знайти все необхідне, щоб організувати собі відпочинок за містом: від розпалювача для багаття та мангалів до сосисок-гриль, снеків, напоїв, якісного одноразового посуду та пакетів, щоб зручно та чисто прибрати за собою і не засмічувати довкілля.

Товари для пікніка пропонуються на 120 найбільш потокових автозаправних комплексах «ОККО» по всій Україні. Тут, наприклад, можна запастися як вугіллям чи дерев’яними трісками, так і спеціальними сумішами, що допоможуть розпалити вогонь за лічені хвилини навіть у вітряну чи сиру погоду. Окрім того в асортименті на АЗК «ОККО» є мангали, шампури, решітки-гриль, великий вибір якісного одноразового посуду, харчова фольга для запікання і навіть зручні розкладні стільчики. А щоб їжа не псувалася, хоч би якою тривалою не була поїздка, дуже доречно придбати акумулятор холоду чи стильну та містку термосумку. Ці ж речі з користю послужать і під час майбутніх пікніків, і під час виїзду у відпустку чи відрядження. 

Окрім того, не варто забувати, що на АЗК «ОККО» можна поповнити й запаси продуктів, зробивши пікнік особливо смачним та урізноманітнивши його цікавими продуктами. Наприклад, свіжоспечений хліб, який щодня випікається на більш як 60 АЗК мережі, ексклюзивні донати, свіжі фрукти, імпортні сири та хамони, оригінальні снеки та солодощі внесуть додаткову «родзинку» до відпочинку на природі та допоможуть зекономити час без потреби заїжджати в супермаркет.

Мережа «ОККО» переконана, що всі гості її мережі – це екологічно свідомі громадяни, які дбають про навколишнє середовище та прагнуть зберегти його красу й чистоту. Тому атрибутом кожного пікніка обов’язково має бути й набір пластикових пакетів, куди після вдалого відпочинку варто зібрати використану тару, папір, пластик. Адже багато з цих предметів у живій природі можуть розкладатися століттями. А от забрати їх із собою та завезти до найближчого смітника – зовсім не важко, однак дуже відповідально.

«Стратегія «ОККО» – справджувати всі очікування наших гостей, а ще краще – їх випереджати. Саме тому ми завчасно потурбувалися про те, щоб позбавити зайвих клопотів і затрат часу кожного, хто у ці весняні дні зібрався відпочити на природі, – коментує керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Наталія Резнікова. – Просто приїжджайте на «ОККО», заправляйтеся, підбирайте все, що вам знадобиться для пікніку, і відпочивайте смачно та із задоволенням».

Поділитись