Кубок Карпат зі скелелазіння
15.10.2007

Кубок Карпат зі скелелазіння

12-13 жовтня на скелях Довбуша в с.Бубнище Івано-Франківської області проходив “Кубок Карпат” – відкритий чемпіонат зі скелелазіння (болдерінгу). Традиційно відроджені змагання на Довбушах допомагають проводити мережа АЗС «ОККО» та «Концерн Хлібпром».
Загалом участь у змаганнях взяли 110 скелелазів з України, Білорусі, Литви та Росії.Цього року організатори підготували на змагання 140 скельних маршрутів різної категорії складності. У перший день відбувались змагання власне з болдерінгу. Перемогу тут здобули Петро Маркевич (Майстер спорту, Одеса) серед чоловіків, а серед жінок Ольга Шалагіна (Майстер спорту Міжнародного Класу, Одеса).
Другий етап змагань – Ultimate route – це суперскладні маршрути, які проходилися з нижньою точкою страхування. Спортсменам були запропоновані два маршрути найвищих категорій  складності.  Тут перемогу здобули Михайло Шалагін (Майстер спорту, Одеса) та Наталя Перлова (Майстер спорту, Дніпропетровськ).
«Приємно відзначити, що з кожним роком зростає інтерес до наших скель у Бубнищі,  –  зазначила організатор і головний суддя змагань Олена Сергієнко. – Вони дуже перспективні для болдерінгу. Цього року значно зросла географія учасників. Окрім того ми бачимо, як динамічно зростає рівень наших спортсменів, тому що такого плану змагання є серйозним стимулом для скелелазів».
Поділитись