Лабораторії «ОККО» відзначилися на конкурсі «100 кращих товарів України»
06.10.2014

Лабораторії «ОККО» відзначилися на конкурсі «100 кращих товарів України»

Центр паливних випробувань TFC, що працює у структурі «Концерну Галнафтогаз» (мережа АЗК «ОККО»), став переможцем Львівського регіонального етапу конкурсу «100 кращих товарів України» у номінації «Послуги з аналізу якості нафтопродуктів». 2 жовтня керівник Центру Алла Сидорович отримала спеціальну відзнаку від організаторів конкурсу під час церемонії відкриття виставку-ярмарки «Львівський товаровиробник».

До складу Центру паливних випробувань TFC «Концерну Галнафтогаз» входить 11 стаціонарних лабораторій: 3 – у Львівській області, по одній – у Рівненській, Дніпропетровській, Хмельницькій, Закарпатській, Івано-Франківській, Київській, Вінницькій і Харківській областях, а також 4 мобільних лабораторії, об’єднані в окремий лабораторний підрозділ. Усі вони акредитовані за європейським стандартом ISO/IEC 17025:2006 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

«Щоб гарантувати триступеневий контроль якості пального на АЗК «ОККО», ми створили найсучаснішу в Україні лабораторну базу, яка обслуговує не тільки нашу мережу, а й зовнішніх  клієнтів, - розповідає Алла Сидорович. – Успіх на львівському регіональному етапі конкурсу «100 кращих товарів України» - це визнання нашої фаховості і підтвердження лідерських позицій, які TFC займає на ринку випробувальних послуг».


Поділитись