Let’s speak English: Fishka та мережа мовних шкіл Speak Up оголошують про старт партнерства
01.02.2018

Let’s speak English: Fishka та мережа мовних шкіл Speak Up оголошують про старт партнерства

Програма винагород Fishka оголошує 2018 роком вивчення іноземних мов. Розпочати самовдосконалення пропонують з найуживанішої у світі – англійської мови. Тим паче, що для вигіднішого старту навчання Fishka забезпечить приємний бонус: усім, хто придбає курс у мережі шкіл Speak Up, 8% вартості будуть повернені балами на рахунок. Для нарахування балів треба лише пред’явити картку Fishka при оплаті курсу*.

Speak Up – міжнародна мережа мовних шкіл, яка працює в Україні вже понад 10 років. Наразі у 4 містах України (Києві, Одесі, Кривому Розі та Дніпрі) діють вже 14 шкіл. Студенти Speak Up займаються за унікальною методикою Blended Learning, повністю занурюючись в англомовне середовище за допомогою мультимедійних занять та команди кваліфікованих викладачів.

Нове партнерство ще раз доводить: мати в гаманці картку Fishka просто необхідно. Адже Fishka – це мультипартнерська програма винагород, яка об'єднує мережу АЗК «ОККО», супермаркети «Фуршет», магазини цифрової техніки «АЛЛО», мережу магазинів «Будинок Іграшок», Райффайзен Банк Аваль, страхову компанію «Універсальна», мережу «Аптека Доброго Дня» та «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА»,  торгову мережу з продажу годинників «ДЕКА» та багато інших. Тож, отримані завдяки Speak Up бали можна буде зручно обміняти на необхідні товари чи сервіси в партнерській мережі Fishka.

Стати учасником програми чи отримати детальну інформацію про всі її переваги, можливості й актуальні акції можна тут: myfishka.com/offers.

 

* Бали будуть нараховані впродовж 30 днів з дати здійснення покупки. Пропозиція діє до 31.12.2018 р.

 

Поділитись