«Лимон на ідею»: другий мільйон гривень від ОККО поїхав до Запоріжжя
14.09.2018

«Лимон на ідею»: другий мільйон гривень від ОККО поїхав до Запоріжжя

11 щасливчиків з усієї України взяли участь в розіграші другого «лимона» гривень, який відбувся 8 вересня у Львові. Удача посміхнулася Олександрові Бондаренку із Запоріжжя, який повернувся додому з сертифікатом на один мільйон гривень. Решта фіналістів отримали від 10 до 100 тисяч гривень.

Механіка змагання залишилася незмінною: учасники повинні були відключити лазер, а також підібрати ключі від дверей і лимонного сейфа. Особливими були історії конкурсантів про те, як їм вдалося стерти виграшну комбінацію і потрапити на розіграш. Наприклад, Олексій Сніжко з Бучі розповів, що 6 смайликів на акційній картці стер його син. Пощастило Олексію і під час розіграшу – він дійшов аж до фіналу і отримав 100 тисяч гривень.

Акція «Мільйон на ідею» стала настільки популярною серед клієнтів мережі ОККО, що було прийнято рішення продовжити її ще на півтора місяця і розіграти третій мільйон. Таким чином, кожен, хто виконає правила акції до 15 жовтня, отримає шанс позмагатися за мільйон гривень. Щоб стати учасником незвичайного креативного змагання, необхідно заправитися на ОККО від 15 л будь-яким пальним із зареєстрованою карткою Fishka. Потім разом з чеком отримати на касі акційну картку (користувачам сервісу OKKO Pay необхідно показати чек у смартфоні). На картці, що складається із 25 клітинок, стерти будь-яких 6 на власний вибір. Якщо під усіма стертими клітинками будуть усміхнені смайли – така комбінація виграшна і дає право на участь в розіграші мільйона гривень. Виграшна комбінація є в кожній картці – тому шанс потрапити на фінальне змагання залежить винятково від учасника. Крім цього, стати учасником фінального змагання можна, взявши участь у Facebook-акції від ОККО (подробиці – в закріпленому пості в офіційній спільноті).

Детальніше з умовами акції та іменами фіналістів можна ознайомитися на сайті.

Поділитись