Лимонад рятує не тільки від спраги: «ОККО» закликає долучитися до благодійного флешмобу від фонду «Таблеточки»
02.08.2016

Лимонад рятує не тільки від спраги: «ОККО» закликає долучитися до благодійного флешмобу від фонду «Таблеточки»

4 серпня в ряді українських закладів проходитиме благодійна акція – День Лимонаду. Цей вже традиційний флешмоб від фонду «Таблеточки» допомагає спільно з небайдужими українцями зібрати кошти для придбання медикаментів онкохворим дітям, що є підопічними фонду. Ресторани мережі «ОККО» вже другий рік поспіль долучаються до цієї ініціативи. Кожен гість АЗК, придбавши в цей день благодійний лимонад, стане частиною великої команди Супертаблеточок і може бути певен: частина коштів від напою буде передана на купівлю якісних медикаментів для онкохворих дітей.

За статистикою, щороку в Україні більше 1000 дітей у віці від народження і до 18 років чують страшний діагноз – «рак». У процесі лікування близько половини з них стають підопічними фонду «Таблеточки» та отримують допомогу від небайдужих українців. Один день лікування однієї дитини коштує близько 5 000 гривень.

Минулого року завдяки акції День Лимонаду фонд «Таблеточки» зібрав понад 400 тисяч гривень. Зараз ініціатори сподіваються, що й заклади харчування, і їхні відвідувачі проявлять ще більше активності й небайдужості. Адже випити освіжаючого лимонаду 4 серпня буде вдвічі приємніше – смачний напій не лише врятує від спеки, а і забезпечить якісне лікування та турботу сотням маленьких українців з діагнозом «рак».

Цього літа 41 ресторан мережі смачних заправок «ОККО» пропонують своїм відвідувачам 6 різновидів лимонадів. Окрім класичного чи апельсинового в закладах A la minute та Pasta Mia можна замовити обліпиховий та базиліковий, а в ресторані Meiwei – імбирний, базиліковий чи грейпфрутовий з лемонграсом. Насолодитися ними можна як у самому ресторані на АЗК, так і взявши з собою в дорогу у зручній пляшці місткістю 0,5 л. В свою чергу мережа «ОККО» гарантує: 25% виторгу від продажу усіх перелічених лимонадів за 4 серпня буде передано благодійному фондові «Таблеточки».

Допомагати – це разом!

Поділитись