"Львів завжди буде лідером за найновітнішими технологіями", – А. Садовий
08.06.2015

"Львів завжди буде лідером за найновітнішими технологіями", – А. Садовий

Міський голова Львова дав офіційний старт електрокарам Марафону «Київ – Монте Карло» до наступного міста – Кракова. Учасників нагородили медалями та грамотами, а сам міський голова протестував електричний квадроцикл.

Як зазначив Андрій Садовий, уже в рамках 2016-2017 рр. міськрада зможе поступово перейти на електромобілі, відмовляючись від тих авто, якими їздить зараз. Як приклад, вона вже певний час тестує кілька таких: недоліки є, але несуттєві.

Якщо раніше були двигуни внутрішнього згорання, дизель, паливо, то зараз ми вже починаємо звикати, що з’являються електромобілі, новітні технології. І після того, як Маск, який все це виробництво і зафондував тестово, та його колеги винайшли акумулятор, який тримає 8 кВт, може змінитися весь світ, тому що ми можемо використовувати енергію вітру чи світла не тоді, коли вона є, а й акумулюючи й використовуючи тоді, коли темно чи безвітряно. Тому для мене дуже важливий сьогоднішній пробіг, щоб привернути увагу, і щоб українці, львів’яни, почали пересідати на електромобілі. Як приклад, міська рада вже взяла тестово декілька службових електромобілів. Є низка зауважень, але в цілому я переконаний, що в рамках 2016-2017 рр. зможемо поступово переходити на електромобілі, відмовляючись від тих автомобілів, які маємо зараз. Але робимо це дуже поступово, тому що ці авто ще не зовсім готові до екстремальної роботи.

"Я хотів би, щоб у перспективі ми мали у Львові максимальну кількість електромобілів. Ми повинні думати про екологію, про те, яким буде наше життя завтра. І тут Львів завжди буде лідером за найновітнішими технологіями. Головне – привернути увагу всіх людей до екологічно чистих видів транспорту".

Андрій Садовий

 

За його словами, місць для підзарядки таких електромобілів у Львові незабаром буде дуже багато.

"Нашим партнером буде компанія «ОККО». Вони на всіх своїх станціях готові встановлювати пристрої зарядки. До того ж, ми зараз придивляємось, де можна встановити їх у центрі міста – зокрема, це і на пл. Ринок, на наших парковках. Зарядок буде достатньо. Раджу всім пересідати на електромобілі".

Андрій Садовий

 

Нагадаємо, цьогоріч в березні міський голова та Почесний консул Монако в Естонії підписали Меморандум про співпрацю у галузі чистої мобільності. Він передбачає подальший розвиток співпраці у цій сфері та впровадження актуальних сьогодні енергоощадних інновацій. Відтак, вчора, в рамках цього меморандуму, до Львова завітали електрокари-учасники Марафону «Київ – Монте Карло 2015», а на пл. Ринок розмістили спецмашину (генератор), яка їх підзаряджала.

 

city-adm.lviv.ua

Поділитись