Львівська бізнес-школа УКУ випустила магістрів ділового адміністрування
08.02.2011

Львівська бізнес-школа УКУ випустила магістрів ділового адміністрування

4 лютого у Львівській бізнес-школі УКУ (LvBS) відбулися випускні урочистості, під час яких було вручено дипломи випускників програми Key Executive MBA. Цього року серед слухачів LvBS, які захистили дипломи та отримали ступінь МВА, були менеджери «Концерну Галнафтогаз» Олена Ларіна та Віктор Піддубний.

Випускників привітали ректор Українського Католицького Університету о. д-р Борис Ґудзяк, директор Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) Софія Опацька, викладач LvBS Сергій Гвоздьов та бізнес-консультант Даріус Радкявічус.

Новою традицією школи стало оголошення додаткових номінацій для нагородження. Зокрема, найкращою компанією-партнером визнано «Концерн Галнафтогаз» за постійний розвиток управлінців на програмі Key Executive MBA LvBS.

Олена Ларіна, керівник департаменту логістики «Концерну Галнафтогаз»: «Поштовх до створення мого проекту впродовж навчання на програмі, а саме: «Відкриття мультимодального морського нафтового терміналу» спричинила необхідність створення інструменту для зменшення ризиків, які безпосередньо впливають на динаміку розвитку власної мережі АЗК в Південному регіоні. Моїм завданням було оптимізувати логістичні витрати за рахунок диверсифікації географії постачальників та виду доставки».

Віктор Піддубний, начальник відділу корпоративних фінансів та зв’язків з інвесторами ПАТ «Концерн Галнафтогаз»: «Навчання є невід’ємною частиною росту та розвитку. Керуючись саме цим принципом, я прийняв рішення про участь у програмі Key Executive МВА Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS). Саме такі програми дають можливість поглянути на себе та свою роботу зі сторони, знайти зв’язки між процесами та прості відповіді на складні запитання».

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – це школа з європейськими цінностями та підходами, яка розвиває відкриту і відповідальну бізнес-спільноту. Метою бізнес-школи є сприяння розвитку візіонерів, які будуть проактивно будувати українське бізнес-середовище, а не реагувати на точкові потреби.

Школу засновано на початку 2008 року. Засновниками є Український Католицький університет, Віталій Антонов (президент «Концерну Галнафтогаз»), Ярослав Рущишин (директор компанії «Троттола») та корпорація «SoftServe».
Поділитись