Львів'яни жертвують на благодійну акцію до свята Миколая більше, ніж потрібно на подарунки дітям
06.12.2006

Львів'яни жертвують на благодійну акцію до свята Миколая більше, ніж потрібно на подарунки дітям

Тридцять п'ять інтернатів та сиротинців Львівської області відвідають упродовж 15-22 грудня 500 волонтерів Мальтійської служби допомоги. Вони розвезуть дітям 4500 персональних подарунків, які сформують за проханнями з дитячих листів. Про це сьогодні, 6 грудня, під час прес-конференції повідомив директор Мальтійської служби у Львові Олексій Побурко.

"Охочих взяти дитячі листи і спакувати для дітей подарунки є багато, це навіть стає доброю львівською традицією, - зазначив він. - Останні три роки ми збираємо більше грошей, ніж того потребує акція. Відтак, міняємо дітям в сиротинцях ліжка, купуємо для них пральні машинки..."

Уже зараз, за словами Олексія Побурка, "мальтійцям" вдалося зібрати 50 тисяч гривень. Підтримати акцію зможе кожен львів'янин, вклавши свою пожертву у спеціальну скарбничку. Зокрема, концерн "Галнафтогаз" пообіцяв вп'ятеро збільшити пожертви, вкладені у скарбнички, розміщені на заправках "ОККО". Загалом до благодійної акції Мальтійської служби допомоги долучилося близько 200 підприємств. Захід вийшов за межі Львівської області - подарунки від "мальтійців" зможуть отримати діти з Івано-Франківської, Тернопільської, Вінницької, Закарпатської, Тернопільської, Рівненської, Кіровоградської, Харківської, Одеської, Чернівецької областей та Києва.

Довідка ЗІКу.

Благодійну акцію до дня святого Миколая Мальтійська служба допомоги проводить з 1997 року. За цей час її організатори підготували для дітей з сиротинців та інтернатів понад 30 тисяч персональних подарунків.

Поділитись