Made in Ukraine на «ОККО» – нові мануфактурні пропозиції мережі АЗК
08.02.2016

Made in Ukraine на «ОККО» – нові мануфактурні пропозиції мережі АЗК

З нового року в асортименті понад 60 АЗК «ОККО» з’явилося ще більше продукції немасового виробництва українських мануфактур. Відтепер завдяки автозаправній мережі якісні регіональні товари стануть доступними й мешканцям інших областей.

Багато мануфактурних товарів, котрі представлені на АЗК, складно знайти навіть у звичному міському супермаркеті. Наприклад, столичні клієнти мережі «ОККО» вже встигли скуштувати сири Селиської сироварні та сирокопчені ковбаси із Закарпаття, екологічний мед кількох сортів із Житомирської області, креативні цукерки від Львівської майстерні карамелі та вишукані вина з Одещини від ТМ «Колоніст».

Серед новинок розширеного асортименту, котрі доступні на АЗК в різних областях України, – авторське варення від майстрині Олени Гашинської з оригінальними смаками «ревінь з апельсином», «груша з ананасом та лимоном» чи «вишня з морквою», виготовлене за старовинними фамільними рецептами. А ще – чарівний мішечок з передбаченнями «Торба Щастя» - набір із маленьких шоколадок з трюфелем, загорнутих в одне із 1500 креативних і добрих побажань, виконаних українською та англійською мовами.

«Ми постійно перебуваємо у пошуках смачних та корисних продуктів, які можуть бути цікавими для наших клієнтів. І, досліджуючи ринок, помітили, що в багатьох областях є місцеві виробники, які пропонують дуже цікавий та якісний продукт, однак в силу малих потужностей не мають змоги вийти на всеукраїнський ринок, – розповідає керівник мережі магазинів на АЗК «ОККО» Ірина Моісеєва. – Тож ми вирішили їм допомогти і організувати своєрідний «смачний» культурний обмін між регіонами. В такий спосіб ми і підтримуємо малий бізнес, і розширюємо смакову палітру для наших клієнтів, і наповнюємо магазини при АЗК своєрідним ексклюзивом».

Знайти викладки регіональних товарів можна на АЗК у Київській, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій, Закарпатській, Кіровоградській, Одеській та Рівненській областях.

Нагадаємо, що у магазинах на АЗК «ОККО» також можна придбати ексклюзивно представлені товари категорії «Власний імпорт», які компанія закуповує напряму в європейських виробників, а також товари «Еко-ОККО» – екологічно чисті та органічні продукти.

Поділитись