Магазини «Tobi» працюватимуть і поза мережею «ОККО»
25.05.2009

Магазини «Tobi» працюватимуть і поза мережею «ОККО»

У Львові по вул. Личаківській 191, та вул. Куліша, 9 відкрилися перші, поза межами АЗК «ОККО», магазини під торговою маркою «Tobi». Формат магазинів був розроблений у «Концерні Галнафтогаз» і спершу позиціонувався як брендована мережа магазинів «по дорозі додому» при АЗК «ОККО». Однак керівництво холдингу прийняло рішення про об’єднання розрізнених мереж «Концерну Хлібпром» (мережа магазинів «Хлібна Хата» та «Еколан») і «Концерну Галнафтогаз» (мережа магазинів при АЗК «ОККО») під єдиним брендом «Tobi», який буде в операційному управлінні «Концерну Галнафтогаз». Поступово ці мережі буде переформатовано під бренд «Tobi».

«Ми позиціонуємо «Tobi» як магазин «біля дому», який пропонує відвідувачам широкий асортимент товарів для повсякденного вжитку, – розповідає директор ПП «Тобі-ГНГ» Анатолій Хом’як. – Це не супермаркет, куди періодично їдуть за великими покупками, а «затишний магазинчик», де у потрібний момент завжди знайдеться свіжий хліб, молоко та найрізноманітніші продукти, і не менш важливо, що магазин цей буде розташований в кількох кроках від помешкання нашого Покупця».

У магазинах «Tobi» реалізовується понад 1000 різноманітних товарних пропозицій (продукти харчування), в тому числі повний асортимент хлібобулочних виробів виробництва «Концерну Хлібпром».

В найближчих планах Компанії поступовий ребрендинг понад 100 існуючих магазинів «Хлібна Хата» та «Еколан» у Львівській області, а також будівництво таких магазинів при новозбудованих та реконструйованих заправних комплексах «ОККО» по всій Україні. На сьогодні під брендом «Tobi» працює 9 магазинів, з них 7 – в мережі АЗК «ОККО».

Поділитись