Маленький крок до здійснення бажань
27.09.2013

Маленький крок до здійснення бажань

27 вересня у Львові відбулося урочисте вручення сертифіката для сімейної подорожі до паризького Діснейленду переможцю акції «З мілк-шейком до Діснейленду!». Нагадаємо, що ним став Євген Ніжніченко з Полтави.

Євген працює водієм. Більшість свого часу він проводить за кермом і є частим клієнтом АЗК «ОККО». Зізнається, що молочні коктейлі любить з дитинства. Тож коли побачив рекламний плакат на заправці, одразу вирішив спробувати. І не даремно, адже ця покупка згодом подарувала йому можливість здійснити мрію, мабуть, кожної дитини – побувати у Діснейленді. Покупка мілк-шейка в «Hot cafe» на «ОККО» стала для нього тим маленьким кроком, який привів його до здійснення бажання.

Євген пригадує, коли йому зателефонували і повідомили про перемогу в акції, він був за кермом. Тоді вирішив, що це телефонний розіграш. Дружині та двом синам не розповідав про приємні новини, аж поки не отримав сертифікат – до кінця не вірив, що це правда і щасливий переможець саме він. Тепер Євген не приховує своєї радості і вдячності організаторам акції.  

- АЗК «ОККО» – це комплекс не тільки для окремих водіїв, але і для їхніх близьких, для цілої родини. Це не лише бензин, а й супутні товари, мережа кафе та ресторанів. Ми прагнемо створювати хороші враження і дарувати приємні несподіванки нашим клієнтам. Сьогодні перемогу святкує Євген з Полтави, він зі сім’єю поїде у Діснейленд. Але попереду ще багато цікавих акцій, переможцем у яких може стати кожен із наших клієнтів, - каже Оксана Джус, директор департаменту розвитку мережі «Hot cafe» на АЗК «ОККО».

Поділитись