«Масового використання електромобілів в Україні можна очікувати через 5 років», – Віталій Антонов
23.04.2010

«Масового використання електромобілів в Україні можна очікувати через 5 років», – Віталій Антонов

Масового використання електромобілів в Україні можна очікувати через 5 років. Таку думку під час проведення екстра-класу висловив президент ПАТ «Концерн Галнафтогаз» Віталій Антонов.

«Ми вивчаємо ситуацію, думаю, що масово користуватися електромобілями українці почнуть через років 5. Зараз вже є маленькі електромобілі, які можуть заряджатися від звичайної розетки, але вони не можуть забезпечити всіх потреб, в першу чергу через свою малу потужність. Так, ними можна користуватись в межах міста, але не більше», – сказав Віталій Антонов.

За словами президента «Галнафтогазу», попитом будуть користуватися автомобілі з гібридним двигуном. «Забезпечити потреби водіїв зможуть автівки з гібридним двигуном, тобто потреба в пальному не зникне. Якщо, наприклад, раніше, умовно кажучи, водій заправлявся на 100 літрів на місяць, то на гібриді буде заправлятись на 10 літрів на місяць. Водій буде добре думати, де заправитись і тут питання якості буде на першому місці».

Віталій Антонов додав, що саме тому «Концерн Галнафтогаз» не боїться поширення електромобілів серед населення. «Нікуди не подінуться вантажівки, які будуть їздити на дизпаливі, плюс залишаться машини, які користуються газом. Тому ми не боїмося електромобілів і готові до цього».

Поділитись