Масштабне прибирання України відбулося за підтримки мережі «ОККО»
04.05.2017

Масштабне прибирання України відбулося за підтримки мережі «ОККО»

 

29 квітня по всій території України відбулося наймасштабніше прибирання засмічених зелених зон. У рамках соціально-екологічної акції «Зробимо Україну чистою разом» більше мільйона українців вийшли прибрати понад 5000 локацій. Мережа «ОККО» вже традиційно виступила регіональним партнером цієї ініціативи. А самі працівники компанії, об’єднавшись у корпоративні еко-команди, вже 8-ий рік поспіль охоче долучилися до прибирання разом із своїми родинами.

 

Загалом кілька сотень волонтерів від «ОККО» наводили 29 квітня чистоту у парках і скверах Києва, Львова, Одеси, Дніпра, Харкова, Вінниці, Івано-Франківська та інших населених пунктів, а також на територіях уздовж автомобільних трас, розташованих неподалік АЗК. Крім того, напередодні прибирання для дітей працівників «ОККО» у Києві та Львові було організовано майстер-класи з розмальовування годівничок для птахів. 29 квітня яскраві годівнички розвішали у прибраних парках – Піскових озерах у Львові та Гідропарку в Києві. А ще київська команда «ОККО» стала переможцем екологічного квесту, який на території Гідропарку проводили організатори еко-акції.

 

«Мережа OKKO уже не перший рік виступає партнером організації Let's do it, Ukraine! в рамках проекту «Зробимо Україну чистою». А наші працівники уже звикли, що у квітні час виходити на загальне прибирання, вони самі запитують про місце і час, формують команди, беруть із собою дітей, – розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі «ОККО» Анна Тиховська. – Турбота про довкілля – це одна з наших базових корпоративних цінностей, і дуже приємно, що вона наповнена реальним змістом. Коли наші колеги на ділі проявляють екологічне ставлення до навколишнього життєвого простору, надихають своїм прикладом рідних і знайомих, то результат їхніх спільних зусиль здатний привести до масштабних змін в Україні».  

 

Організатор акції – громадська організація Let's do it, Ukraine!, що є частиною глобального міжнародного руху Let's Do It, World!, який сьогодні об'єднує вже 113 країн та приблизно 17 мільйонів учасників. Усі вони гуртуються для того, щоб піклуватися про екологію та чистоту планети. Як соціально-відповідальна компанія мережа «ОККО» вважає за честь регулярно вносити свій вклад у цю актуальну суспільну ініціативу.

Поділитись