Мережа АЗК «ОККО» допомагає святому Миколаєві
13.12.2011

Мережа АЗК «ОККО» допомагає святому Миколаєві

З 13 до 18 грудня у Палаці мистецтв у Львові проходитиме Свято родинного затишку – Благодійний марафон «Від Андрія до Миколая». Впродовж цих шести днів юні гості свята зможуть брати участь у конкурсах та майстер-класах з виготовлення різноманітних святкових прикрас, бавитися на ігрових майданчиках, а головне – спілкуватися з Миколаєм.

Святкування відкриють святий Миколай з України та його колеги з-за кордону: із Франції, Італії, Іспанії, Чехії, Норвегії, Фінляндії, Сербії, Хорватії і Македонії.
Спеціально до свята львівська поетеса та дитяча письменниця Мар’яна Савка створила виставу «Листи Святому Миколаю», яку ставитимуть студенти акторського факультету ЛНУ імені Івана Франка.

На святі діятиме великий ярмарок, де усі охочі зможуть придбати святкові прикраси, іграшки, солодощі, одяг. Щовечора відбуватимуться концерти відомих українських виконавців та гуртів.

Благодійний марафон «Від Андрія до Миколая» має також благодійну мету – допомогти зібрати кошти на придбання рентген-апарату для потреб онкологічного відділення Західно-регіонального дитячого спеціалізованого центру. Кошти, отримані за квитки, будуть скеровані на це.

Мережа автозаправних комплексів «ОККО» підтримала проведення свята та долучилася до його організації, ставши партнером Марафону.
Поділитись