Мережа АЗК «ОККО» – найкраща у Житомирі та Тернополі
20.12.2011

Мережа АЗК «ОККО» – найкраща у Житомирі та Тернополі

Житомиряни та тернополяни визнали «ОККО» найкращою мережею автозаправних комплексів у своїх містах.

За результатами акції «Народний Бренд», яку проводить Медіа-Корпорація RIA, 16 грудня у Житомирі дипломами та пам’ятними статуетками нагородили найкращих представників бізнесу у сфері послуг у 48 номінаціях.

Найкращих обирали самі споживачі: голосувати житомиряни могли на сайті газети «20 хвилин» або надсилати заповнену спеціальну сторінку акції «Народний Бренд» у газеті на адресу редакції. Таким чином, було визначено та нагороджено майже півсотні житомирських фірм у різноманітних номінаціях. Приємно, що в категорії «Мережа АЗС» перемогу здобула саме «ОККО».

Того ж дня у Тернополі відбулася офіційна церемонія нагородження тамтешніх переможців «Народного Бренду». Цього року у голосуванні взяли участь 5620 тернополян: 4336 – завдяки Інтернету, 1284 – заповнивши анкети. Розподіливши найкращих у 41 номінації, містяни присудили «ОККО» звання найкращої мережі автозаправних комплексів у Тернополі.

«Народний Бренд» – це конкурс серед виробників споживчих товарів і послуг, переможців якого визначають самі споживачі. Конкурс проходить під девізом «Ви обираєте – Ми нагороджуємо!» у Вінниці, Житомирі, Тернополі, Хмельницькому. Нагорода «Народний Бренд» означає: цей товар вважає найкращим більшість мешканців міста.
Поділитись