Мережа АЗК «ОККО» перейшла на пальне виключно зимових марок
09.12.2015

Мережа АЗК «ОККО» перейшла на пальне виключно зимових марок

Починаючи з грудня, на всіх АЗК «ОККО» продаються виключно зимові сорти пального. Усі вони відповідають екологічному стандарту Євро-5 і національним стандартам якості.

Про важливість вчасного переходу на зимове пальне добре знають власники авто з дизельними двигунами, яким невідповідне ДП загрожує виходом з ладу. Однак «ОККО», турбуючись про комфорт своїх клієнтів, з настанням холодів обов’язково міняє на зимові марки і бензини. Їх відмінність від літніх не настільки критична, але, коли погодні умови ускладнюються, важливо, щоб кожен водій, заправивши своє авто, почувався максимально впевнено та безпечно.

У зимових видів бензину вища повнота згоряння та вищий, порівняно з літніми, тиск насичених парів. Це полегшує холодний старт автомобіля, підвищує його маневреність та забезпечує стабільну роботу двигуна в режимі їзди по місту.

Для авто з дизельними двигунами «ОККО» традиційно пропонує два види зимового пального: ДП Євро, що забезпечує якісну роботу авто при температурі до -20°C, та Pulls Diesel Арктика, який не замерзає при температурі до -32°C. Заправляючись дизельним пальним зимових марок, водії уникають однієї з найбільших сезонних проблем – парафінізації ДП у паливній системі.

«З початком холодів автомобіліст повинен зробити дві обов’язкові справи – перейти на зимові шини і зимове пальне. Тільки в такому разі він буде впевнено почувати себе за кермом. Але якщо зимові шини у кожного водія лежать у гаражі, то справді зимові сорти пального він може придбати лише на заправках з перевіреною роками репутацією та відпрацьованою до дрібниць системою поставок і контролю нафтопродуктів», - зазначив керівник департаменту маркетингу мережі «ОККО» Василь Дмитрів.

Поділитись