Мережа АЗК «ОККО» піклується про найменших відвідувачів
28.01.2015

Мережа АЗК «ОККО» піклується про найменших відвідувачів

Упродовж січня-лютого 2015 року 17 АЗК мережі «ОККО» буде укомплектовано новими пеленальними столиками. Два перших пеленатори із цієї партії уже встановлено на заправках у Сколе (Львівська область) і Татарові (Івано-Франківська область). Це створює додаткові зручності для сімей, які взимку вирушають на гірськолижний відпочинок.

 
Незабаром пеленальні столики з’являться й на АЗК «ОККО» у Кам’янці-Подільському, Пирятині, Богородчанах, двох дзеркальних заправках в Остриці (Чернівецька область), у Городку і Рясній-Руській під Львовом,  селі Щасливому поблизу Бориспільського аеропорту, на під’їздах до Києва та Рівного. Зараз на заправках мережі «ОККО» в користуванні перебуває уже 16 пеленаторів.  Починаючи з 2015 року, на всіх нових трасових АЗК, які відкриватиме компанія, настінний пеленатор стане обов’язковим елементом.


Перші розкладні пеленальні столики з’явилися на АЗК «ОККО» ще у 2010 році. Поступово їх кількість збільшувалася, а торік у компанії було проведено внутрішнє опитування, щоб з’ясувати, як активно користуються ними клієнти і де саме їх треба доставити.


«Серед різноманітних категорій наших клієнтів є й така, що потребує особливої турботи – це батьки, котрі подорожують з маленькими дітьми, - розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова. -  Їм потрібні додаткові пристосування для комфортної поїздки, адже малюка часто потрібно перевдягнути в дорозі, нагодувати в більш зручних умовах, ніж салон автомобіля, чи просто дати йому змогу полежати і погратися після тривалого перебування у дитячому автокріслі».

 

Перелік АЗК, оснащених пеленальними столиками, пожна побачити на карті.

Поділитись