Мережа АЗК «ОККО» стала партнером форуму Petroleum Ukraine 2014
04.11.2014

Мережа АЗК «ОККО» стала партнером форуму Petroleum Ukraine 2014

Мережа автозаправних комплексів «ОККО» уже шостий рік підряд виступила партнером найбільшого форуму учасників українського ринку нафтопродуктів Petroleum Ukraine. У 2014 році він відбудеться 13-14 листопада у Києві.

«Тільки побудувавши  цивілізований ринок – без пільг, преференцій і тіньових схем –  ми зможемо досягнути  найкращих результатів, тому вся наша суспільна діяльність  спрямована на досягнення саме такої моделі. У кінцевому підсумку від цього виграє абсолютна більшість гравців українського паливного  ринку», – каже віце-президент мережі АЗК «ОККО» Юрій Кучабський.  За його словами, компанія розглядає професійну конференцію Petroleum Ukraine як ефективний інструмент для досягнення означеної мети.

«Ми гордимося нашою багаторічною роботою з мережею «ОККО» і її високофаховим колективом, – заявив Сергій Куюн, директор «Консалтингової групи А-95», компанії-організатора Petroleum Ukraine. – Така довіра з боку одного з безумовних лідерів ринку – найкращий стимул для підтримки максимально високого рівня організації  та наповнення заходу».

Поділитись