Мережа АЗК «ОККО» та Страхова Компанія «Універсальна» придбали авто для «Соціального таксі»
18.09.2009

Мережа АЗК «ОККО» та Страхова Компанія «Універсальна» придбали авто для «Соціального таксі»

Сьогодні у Львові відбулася презентація новопридбаного автомобіля для «Соціального таксі». Проект, започаткований у липні 2008 року громадською організацією «Народна допомога – Львів», полягає у наданні соціальної послуги з перевезення особам із особливими потребами – інвалідам на візках. Минулого року проект реалізовувався впродовж 9 місяців (до квітня 2009 року) із залученням тимчасово орендованих автомобілів завдяки підтримці Федерального міністерства соціального забезпечення і захисту прав споживачів Австрії та Львівської міської ради. За час його реалізації було перевезено понад 800 осіб та створено 3 робочих місця для осіб з особливими потребами (із І групою інвалідності) в диспетчерській службі. У серпні 2009 року мережа АЗК «ОККО» та Страхова Компанія «Універсальна» надали 130 000 грн. на придбання, реєстрацію та страхування спеціального автомобіля для «Соціального таксі» у Львові.

«Дуже часто ми, люди, які активно працюють і здобувають успішну кар’єру, не звертаємо увагу на те, як навколо нас порушуються елементарні конституційні права інших людей, - зазначив Віталій Антонов, Голова наглядових рад «Концерну Галнафтогаз» та Страхової Компанії «Універсальна». – Мова про право людини на вільне пересування та повагу до гідності громадянина. Ми вирішили придбати цей автомобіль з кількох причин, по-перше Львів є містом з майже мільйонним населенням і такий автомобіль тут є вкрай необхідним. По-друге, ми у бізнесах групи постійно впроваджуємо різні прогресивні міжнародні стандарти, стандарти управління, стандарти обслуговування, стандарти ділової етики. Служба «Соціальне таксі» - це також міжнародний стандарт, стандарт прав людини і стандарт взаєморозуміння між різними групами громадян в суспільстві. І ми прагнемо того, щоб середовище, в якому ми живемо, відповідало також високим світовим гуманітарним стандартам». На презентації Віталій Антонов заявив, що компанія розгляне можливість забезпечити «Соціальне таксі» пальним.

«Потреба продовжувати діяльність «Соціального таксі» грунтується на нашому попередньому досвіді, – зазначив на презентації Юрій Лопатинський, виконавчий директор громадської організації «Народна допомога – Львів». – Якщо на початку проекту в липні 2008 року ми шукали людей, які потребували послуг із соціального перевезення, то вже наприкінці попереднього етапу, у квітні 2009 диспетчерська служба реєструвала замовлення на кілька тижнів уперед». Отриманий автомобіль та фінансова підтримка дозволять у 2009 році, і у подальшому, особам з особливими потребами, зателефонувавши за номером у Львові 243-51-05, скористатися послугою перевезення.

Проект «Соціальне таксі» підтримали також Фонд «Open Ukraine», надавши кошти у розмірі 25000 грн. для частини адміністративних витрат, та Львівська міська рада, затвердивши бюджет у розмірі 13500 грн. для закупівлі палива та оплати праці диспетчерів.

Поділитись