Мережа АЗК «ОККО» відкрила новий трасовий комплекс поблизу Житомира
24.10.2012

Мережа АЗК «ОККО» відкрила новий трасовий комплекс поблизу Житомира

23 жовтня мережа АЗК «ОККО» відкрила на міжнародному автомобільному шляху «Житомир – Могилів-Подільський» новий трасовий автозаправний комплекс. Він розташований  у селищі Зарічани, що прилягає до південної межі міста  Житомир, за адресою майдан Бердичівський, 11.

Новий трасовий комплекс пропонує автомобілістам усю лінійку пального, що є в мережі «ОККО» - бензини  Pulls 95, А-95 Євро та А-92, дизпаливо Pulls Diesel і ДП Євро, а також скраплений газ. При цьому на АЗК встановлено й колонку для швидкої заправки дизпаливом, що особливо зручно для водіїв великовантажного автотранспорту.

На автозаправному комплексі у Зарічанах є ресторан європейської та української кухні A la minute, Hot-cafe, магазин, компресор для підкачування коліс. Заправку облаштовано у відповідності до норм безбар’єрності, яких послідовно дотримується мережа «ОККО». Зокрема, тут передбачено окремі паркінг та санвузол для людей з особливими потребами, об’єкт спроектовано і споруджено таким чином, щоб відвідувачі в інвалідних візках могли вільно пересуватися по території й у приміщеннях АЗК.

Станом на 23 жовтня під брендом «ОККО» працювало 339 АЗК в усіх регіонах України. Із них понад 70 функціонує у форматі трасових заправок.

Поділитись