Мережа АЗК «ОККО» виступила генеральним спонсором першого в Україні змагання карет швидкої допомоги – «Галицьке Медичне Ралі 2006»
26.10.2006

Мережа АЗК «ОККО» виступила генеральним спонсором першого в Україні змагання карет швидкої допомоги – «Галицьке Медичне Ралі 2006»

Перші в Україні професійні змагання швидких допомог відбувалося у Львові та селі Стрілки під Львовом 24-26 жовтня. Ідея змагань – за допомогою змодельованих ситуацій та подій проаналізувати та проекзаменувати професійні навики бригад карет швидкої допомоги, побачити їхні сильні і слабкі місця з тим, щоб розробити подальші методики для вдосконалення системи надання екстренної медичної допомоги в Україні. «Галицьке Медичне Ралі» для бригад  екстреної медичної допомоги, є аналогом найстарішого европейського «Rallye Rejviz», що проводиться щорічно у чеському місті Єсенік.

«Весною цього року ми профінансували участь команди зі Львова у змаганнях в Чехії – говорить Юрій Кучабський, генеральний директор «Концерну Галнафтогаз», – тепер підтримали перші аналогічні змагання в Україні. Ми, як приватна компанія не можемо брати на себе реформування системи охорони здоров’я в Україні. Але ми охоче підтримуємо ініціативи і починання, які закладають основи майбутніх реформ».

«Перші хвилини після нещасного випадку, – говорить Богдан Ельяшевський, головний лікар Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, – медики недарма називають  „золотою годиною”, адже, за статистикою, вчасно надана кваліфікована медична допомога не лише рятує людське життя, а й зумовлює подальший позитивний перебіг та вислід травми чи захворювання. Тому питанням номер 1 для нас сьогодні є реформування нашої системи».
Участь у професійному змаганні медиків взяли 14 швидких допомог з різних областей України та гості з Польщі.
Поділитись