Мережа АЗК «ОККО» виступила партнером ХІІ Міжнародного економічного форуму у Львові
15.10.2012

Мережа АЗК «ОККО» виступила партнером ХІІ Міжнародного економічного форуму у Львові

12 жовтня у Львові відбувся ХІІ Міжнародний економічний форум "Стратегії. Інвестиції. Співробітництво", який цьогоріч був присвячений питанням транскордонної співпраці, інвестицій та інновацій у сфері енергоефективності й ресурсозбереження, а також перспективам агробізнесу. Одним із партнерів заходу стала мережа АЗК «ОККО», а віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Василь Даниляк виступив на пленарному засіданні форуму з доповіддю «Інвестиції національного бізнесу в розвиток суспільства. Приклад мережі «ОККО».

«Так, чи інакше, усі інвестиції у розвиток бізнесу – є інвестиціями у розвиток суспільства. Але компанія, яка позиціонує себе лідером на ринку, чи прагне стати таким лідером, повинна робити трохи більше, ніж просто добрий бізнес. Один із шляхів - долучатися до соціальних проектів», - сказав він у виступі. На думку Василя Даниляка, бізнес в Україні уже є одним із основних рушіїв важливих суспільних змін і мережа АЗК «ОККО» іде у авангарді цих процесів, підтримуючи, а інколи й ініціюючи соціально важливі проекти. «Окрім свого основного завдання – забезпечення клієнтів якісним пальним євростандарту і якісним сервісом, ми привносимо в Україну і європейські стандарти практики ведення бізнесу. А також ми своїми проектами фактично підвищуємо стандарти і якість життя в Україні», - зазначив віце-президент «Концерну Галнафтогаз».

На цьому ж пленарному засіданні доповідачами були й голова Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Владислав Каськів, Президент Латвії у 1993-1999 роках Гунтіс Ульманіс, ректор Українського Католицького Університету, Владика Борис Ґудзяк, заступник міністра економіки Республіки Польща Даріуш Богдан, іноземні бізнесмени та дипломати. У своїх виступах вони пропонували власне бачення сучасного стану українського бізнесу й ідеї, які могли б стимулювати його розвиток.

Поділитись