Мережа АЗК «ОККО» вітає переможців OKKOTwiGAME!
05.10.2010

Мережа АЗК «ОККО» вітає переможців OKKOTwiGAME!

Минулого тижня було визначено переможців четвертого тижня OKKOTwiGAME. Згідно з умовами акції 1000 балів нараховано всім учасникам, які дали правильну відповідь на запитання тижня та надіслали номер своєї картки FISHKA до 24:00 (GMT +2) п’ятниці 1 жовтня 2010 р.

Правильну відповідь на запитання тижня, а також список переможців, які отримають 1000 балів на картку FISHKA можна дізнатись на сторінках акції на сайті ОККО та FISHKA .

Щиро вітаємо переможців!

Таким чином, перша гра в Twitter, проведена українською мережею АЗК, добігла кінця. Зазначимо, що за 4 тижні, протягом яких відбувалася гра, в екаунту мережі «ОККО» з'явилося більше 400 нових фолловерів. Призовий фонд гри склав 223 тисячі балів FISHKA. Призові бали можна обміняти на винагороди на сайті FISHKA

Приємно, що серед повідомлень з номерами карток FISHKA переможці надсилали подяки та слова підтримки на адресу мережі. Можемо запевнити учасників гри, що мережа АЗК «ОККО» обов'язково продовжить спілкування з клієнтами через мережу Twitter, а також запускатиме нові ігри для наших фолловерів. Слідкуйте за нашим екаунтом http://twitter.com/okkoua .

Поділитись