Мережа «ОККО» долучається до загальнонаціонального прибирання України
09.04.2014

Мережа «ОККО» долучається до загальнонаціонального прибирання України


12 квітня в рамках загальнонаціональної акції «Зроби Україну чистою» планується провести масштабне прибирання території нашої країни від сміття та бруду. Організатори акції планують цьогоріч вивести на прибирання до 250 тисяч небайдужих. Мережа АЗК «ОККО» виступила організаційним партнером акції.

«ОККО» уже третій рік поспіль підтримує проект «Зроби Україну чистою». У 2014 році мережа допомогла організаторам із придбанням пального, інвентаря, з поширенням інформації про цю екологічну ініціативу. Крім того, 12 квітня ініціативні групи, котрі  прибиратимуть сміття уздовж трас, можуть залишити його на АЗК «ОККО», які забезпечать подальше вивезення цього сміття.

«Турбота про довкілля є однією з чотирьох базових корпоративних цінностей нашої компанії, - звертає увагу менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова. -  Тому ми постійно дбаємо не лише про екологічну безпеку та енергоефективність на наших заправках, але й про озеленення та чистоту у населених пунктах, де працюємо і живемо. Ми активно пропагуємо екологічне ставлення до світу серед наших працівників. Тож раді, що чимало з них зголосилося виступити волонтерами акції «Зробимо Україну чистою» у Львові, Донецьку, Запоріжжі та інших куточках України».

Акція «Зробимо Україну чистою» є частиною всесвітнього руху «Let's do it world!», що виник 2008 року в Естонії. Сьогодні такі квітневі прибирання відбуваються вже у більш як  90 країнах світу. Їхня локація – це переважно парки, сквери, пляжі та інші місця громадського відпочинку.

Долучитися до прибирання може кожен. Необхідно зареєструватися на сайті ЗУЧ http://letsdoit.org.ua,  обрати місце, яке вам найбільше підходить, прийти туди 12 квітня, отримати інвентар та вкласти частку своєї праці в чистоту довкілля. Мережа «ОККО» зі свого боку запрошує усіх приєднуватися до акції з друзями та родинами. «Чим більше людей – тим менше сміття», - зазначають організатори акції. Тільки спільно ми здатні зробити свою домівку, країну, планету затишнішою.


Довідка

Мережа АЗК «ОККО» налічує  понад 400 АЗК у всіх регіонах держави. Оператором мережі є «Концерн Галнафтогаз» - один з  найбільших роботодавців і платників податків в Україні. Водночас  компанія активно інвестує кошти  у впровадження енергоощадних технологій, захист довкілля, програми «зеленого офісу» й безбар’єрності, контроль якості пального й комунікації  з клієнтами. Починаючи з 2008 року, «Концерн Галнафтогаз» регулярно публікує нефінансові звіти,  в яких для зовнішнього світу презентовано всі досягнення компанії  у сфері сталого розвитку. Адже свою  відповідальність перед соціумом компанія бачить не тільки у тому, щоб пропонувати клієнтам пальне європейських стандартів  і сервіс найвищого рівня, а й у тому, щоби активно долучатися до вирішення важливих проблем, сприяти  тому, щоб воно  ставало розвиненішим, діяльнішим, активнішим. Детальніше про нефінансову звітність мережі «ОККО» можна дізнатися тут:  http://okko.ua/uk/non-financial-report

 

Поділитись