Мережа «ОККО» допомагає збирати речі для переселенців
05.06.2015

Мережа «ОККО» допомагає збирати речі для переселенців

Мережа АЗК «ОККО» встановила на своїх заправках ще 6 контейнерів для збору вживаних речей для вимушених переселенців і малозабезпечених. Відтепер таку діяльність компанія вестиме й у Дніпропетровську та Одесі. Ще 2 контейнери додатково встановлено в Києві.

Перелік усіх АЗК «ОККО», де є контейнери для збору вживаних речей, наведено за цим посиланням. Кожен з небайдужих клієнтів мережі може обрати заправку, куди йому найзручніше заїхати і поділитися речами з людьми, що їх потребують.

«Збір речей на заправках – це один із проявів нашого корпоративного волонтерства. До цього процесу залучено чимало наших працівників, а водночас ми розширюємо співпрацю з громадськими організаціями, - каже менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова. – Україна зараз переживає надзвичайно складні часи у своїй історії, але ми переконані,що взаємна підтримка, турбота про тих, хто поряд, допоможуть нам подолати труднощі».

У Києві вивезенням і розподілом зібраних у контейнерах речей займатиметься Волонтерський центр гуманітарної допомоги «Кожен може допомогти», який нині є найбільшою в Україні громадською організацією, що опікується вимушеними переселенцями. У Дніпропетровську партнером «ОККО» став благодійний фонд «Допомагаємо», в Одесі – волонтерська група «Корпорація монстрів».

Фонд «Допомагаємо» заснований у 2009 році волонтерами дитячих відділень лікарень і батьками, що прийняли у свої сім’ї дітей з інтернатів. Він працює з багатодітними сім’ями, сім’ями,які виховують дітей з інвалідністю, та сім’ями, які потрапили у складні життєві обставини. Волонтери з групи «Корпорація монстрів» від 2014 року опікуються тими, хто прибув в Одесу та Одеську область із зони бойових дій. За цей період вони надали допомогу приблизно для 23-25 тисяч осіб.

Поділитись