Мережа «ОККО» є організаційним партнером Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою’2013!»
18.04.2013

Мережа «ОККО» є організаційним партнером Всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою’2013!»

20 квітня 2013 року відбудеться третя Всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою!», під час якої усі охочі можуть прибрати своє рідне село чи місто, улюблені місця відпочинку чи забруднені промзони. За словами організаторів акції, цього року на прибирання вийде рекордна кількість волонтерів – загалом очікується близько 100 000 людей, більше ніж з 200 населених пунктів України.

Акція «Зробимо Україну чистою!» є частиною всесвітнього руху «Let's do it world!», що виник 2008 року в Естонії. Сьогодні учасниками прибирань є понад 7 000 000 осіб у 96 країнах світу. Уже третій рік поспіль ініціатива «Зробимо Україну чистою!» об’єднує наших співвітчизників, які прагнуь очистити парки та вулиці від сміття.

«Важливим також є те, що до масового прибирання кожного року долучаються все більше українських компаній, які всіляко підтримують ініціативу і розвивають корпоративне волонтерство. Компанії не лише виходять усім колективом на прибирання обраної місцевості, але й забезпечують інших учасників акції необхідними для прибирання рукавичками та сміттєвими пакетами. Це свідчить про зростання соціальної відповідальності представників бізнесу в Україні», – кажуть організатори акції.

Цього року багато компаній підтримали акцію і приєдналися до неї, зокрема національні партнери: Ергопак, Укрекоресурси, Kärcher, ДТЕК та благодійний фонд «Дитячий світ». Мережа «ОККО» другий рік поспіль виступає організаційним партнером ініціативи.

«Наші працівники радо відгукнулися на пропозицію доєднатися до акції – розповідає прес-секретар компанії Олесь Пограничний. – До участі у толоці зголосилися працівники офісів та АЗК, 20 квітня ми вийдемо на прибирання на Львівщині, Волині, Рівненщині, у Харкові, Луганську та Донецьку. А за тиждень, 27-го квітня у всій мережі «ОККО» відбудеться передвеликодня толока, присвячена впорядкуванню територій та зелених насаджень на наших заправних комплексах».

Долучитися до прибирання або стати координатором локації може кожен. Необхідно зареєструватися на сайті ЗУЧ http://letsdoit.org.ua, обрати місце прибирання, прийти туди 20 квітня, отримати інвентар та зробити Україну чистішою. Також організатори закликають долучитись до акції представників бізнесу, меценатів та благодійників.

Організатори акції запрошують усіх небайдужих приходити на акцію не лише самим, а приводити із собою друзів, колег та знайомих, а також поширювати інформацію про акцію.

Всі учасники акції своїм прикладом впливають на своє оточення. Так поступово — від людини до людини — країна стає чистішою.

Об’єднаємо зусилля – Зробимо Україну чистою!

Поділитись