Мережа «ОККО» формує найбільший в Україні парк сучасних бензовозів
12.07.2013

Мережа «ОККО» формує найбільший в Україні парк сучасних бензовозів

Починаючи з липня, мережу АЗК «ОККО» обслуговуватиме більш як 40 нових сучасних паливовозів на базі тягачів Scania P410, які здатні підтримувати максимально високу екологічну й техногенну безпеку перевезень, а також максимально оперативно виконувати завдання з доставки пального на автозаправні комплекси «ОККО».

«Ми пропонуємо клієнтові пальне найвищої якості, але щоб підтримувати таку планку, необхідно регулярно вкладати кошти не тільки в розбудову АЗК, а й у систему контролю якості нафтопродуктів, їх зберігання та постачання, в обладнання лабораторій, модернізацію нафтобаз, оновлення автопарку», - пояснює віце-президент «Концерну Галнафтогаз» Юрій Кучабський.     

Торік «Концерн Галнафтогаз» як оператор мережі «ОККО» уже придбав 17 сучасних тягачів Scania з автоцистернами. У липні 2013 автопарк компанії поповнився ще 14 такими паливовозами, а до кінця місяця від виробника надійде чергова партія автотехніки – 10 паливовозів. Технічна специфікація нових вантажівок розроблена на основі досвіду експлуатації попередньої партії паливовозів Scania та передбачає низку опцій, які дозволять досягти ще кращих результатів з економічності та продуктивності перевезень пального. Наприклад, тягачі обладнані системою автоматичного перемикання передач Scania Opticruise, яка оптимально підбирає потрібну передачу, залежно від умов руху та дозволяє навіть недосвідченим водіям заощаджувати пальне.

За словами Вадима Варенка, директора дилерського центру «Сканія Львів», специфікація переданих мережі ОККО автомобілів Scania була максимально адаптована під транспортні запити клієнта. Окрім системи Scania Opticruise, їхніми перевагами  є ефективні й економічні 13-літрові двигуни нового покоління, мінімальна власна маса тягача, щотижневий автоматичний звіт з витрат пального, навчання водіїв економічному керуванню, контракт на ремонт та обслуговування з фіксованою вартістю кілометра пробігу тощо. Фарбування тягачів і цистерн виконано у стилістиці нового дизайну мережі АЗК «ОККО».

«Із розширенням мережі АЗК та збільшенням обсягів реалізації нафтопродуктів, наша компанія прагне підвищити ефективність перевезень,в першу чергу, завдяки оптимізації рухомого складу, а також раціональній логістиці», - переконаний Павло Пасічник, начальник відділу транспортної логістики ПП «Автотранском», дочірнього підприємства «Концерну Галнафтогаз»

 

Поділитись