Мережа «ОККО» і ПриватБанк випустили паливні картки для бізнес-клієнтів
25.01.2018

Мережа «ОККО» і ПриватБанк випустили паливні картки для бізнес-клієнтів

Усі юридичні особи – користувачі сервісу «Приват24 для бізнесу» відтепер можуть заправлятися у мережі АЗК «ОККО» за допомогою паливних карток. При цьому вони отримують вигідну персональну знижку на пальне. Обсяги придбаних нафтопродуктів фіксуються на балансі картки у літрах, а отже покупець таким чином захищає себе ще й від цінових коливань і може заправитися високоякісним пальним на «ОККО» у будь-який зручний для себе момент у будь-якому регіоні України. Скористатися такою опцією можна упродовж 3 місяців з моменту оплати за пальне.

«Розуміючи потреби клієнтів, мережа «ОККО» постійно вдосконалює свої продукти, робить їх більш зручними у використанні. Окрім посилення контролю за використанням коштів, це також допомагає зменшити час на адміністрування витрат, – розповідає керівник проекту  від мережі «ОККО» Ольга Шевчун. –  Саме тому ми й домовилися про партнерство з найпопулярнішою інтернет-банкінговою системою України. Сучасні технології, доступний функціонал і якісне пальне гарантують успішне ведення бізнесу усім власникам нових паливних карток».

Для власників паливних карток стає доступним і весь функціонал «Приват24 для бізнесу». Особливо це зручно для компаній, що оперують автопарками з кількох машин і заправляються різними видами пального. Керівники бізнесів можуть розподіляти пальне між водіями залежно від потреб, слідкувати за його раціональним використанням, формувати й оплачувати рахунки-фактури на купівлю пального, отримувати виписки тощо. Усі ці операції доступні цілодобово в режимі онлайн.

На кожен вид пального випускаються окремі картки. Оплатити купівлю пального можна за допомогою онлайн-банкінгу, а отримати картки – у найближчому відділенні ПриватБанку. Після цього усі подальші операції на картці – від замовлення пального до його оплати – клієнти можуть робити віддалено. З деталями угоди можна ознайомитися тут

Поділитись