Мережа «ОККО» на 20% наростила збір макулатури
05.02.2015

Мережа «ОККО» на 20% наростила збір макулатури

За 2014 рік працівники офісів та АЗК «ОККО» зібрали понад  54 тонн макулатури, що на 20% (9 тонн) більше, ніж торік. Якщо виходити з розрахунків, що тонна зданого на переробку паперу рятує від вирубки 17 дерев середнього розміру, то виходить, що команда «ОККО» зберегла життя 935 деревам.  


Здавати на переробку використаний папір компанія почала з 2008 року, коли приєдналася до декларації Go green – пакету добровільних зобов’язань щодо раціонального використання ресурсів, зменшення відходів, активної екологічної просвітницької діяльності тощо. Процес збору макулатури стартував з головного офісу компанії, поступово поширившись на регіональні відділення й автозаправні комплекси «ОККО». За період з 2008 року компанія зібрала уже 260 тонн макулатури.


Щоб мотивувати усі  АЗК мережі до активної здачі макулатури, у 2013 році в компанії була запроваджена процедура преміювання колективів заправок за результатами участі у зборі вторинної сировини.  Як наслідок, зараз понад 80% макулатури акумулюється саме на АЗК. При цьому частина зібраної паперової  вторсировини у мережі  використовується для повторного пакування товарів. Зокрема,у 2014 році майже 5 тонн пакувального паперу пройшли кілька життєвих циклів.


«Стимулюючи працівників сортувати використані матеріали на своїх робочих місцях, в т. ч.  збирати макулатуру, ми спонукаємо їх чинити так само й у побуті, формуємо відповідальне ставлення до навколишнього середовища, - каже менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова. -  Адже турбота про людей і довкілля є однією з основних корпоративних цінностей нашої компанії».

Поділитись