Мережа «ОККО» нагадує про важливість дотримання правил на дорозі
23.02.2016

Мережа «ОККО» нагадує про важливість дотримання правил на дорозі

Упродовж лютого-березня на всіх АЗК «ОККО» водіям за допомогою емоційних плакатів нагадуватимуть про важливість дотримання правил дорожнього руху. Героєм цих візуальних нагадувань уже традиційно є Благунчик – головний персонаж масштабного соціального проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі», який мережа «ОККО» реалізує спільно з партнерами, починаючи з 2014 року.

Упродовж двох попередніх місяців до автомобілістів із закликом «Благаю тебе, не кермуй напідпитку!» звертався рудий Благунчик. Тепер його змінив фіолетовий герой, який просить кожного водія: «Благаю тебе, дотримуйся правил!».

Проблема аварійності й відповідальної поведінки на дорогах не втрачає своєї актуальності в Україні. За статистикою Міністерства внутрішніх справ, у 2015 році в країні трапилося понад 31 000 ДТП, в яких майже 4 000 осіб загинуло. При цьому 5 600 ДТП сталося через перевищення швидкості, 2 400 – через керування авто у стані алкогольного сп’яніння.

Саме тому основна мета проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі» полягає в тому, щоб змінити поведінку учасників дорожнього руху, спонукати їх відповідальніше ставитися до власної безпеки на дорозі, а також до життя і здоров’я інших. Перший етап цього проекту було реалізовано спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку у листопаді 2014 – квітні 2015 року на автотрасі «Київ-Одеса». Другий етап проекту розпочався у жовтні 2015 року й охоплює усі АЗК мережі «ОККО».

 

Поділитись