Мережа «ОККО» налагодила роздільний збір вторсировини на одеських АЗК
05.09.2016

Мережа «ОККО» налагодила роздільний збір вторсировини на одеських АЗК

Мережа «ОККО» розширює географію регіонів, де роздільний збір вторсировини налагоджено безпосередньо на АЗК. Упродовж весни-літа брендовані контейнери для збору макулатури й використаної ПЕТ-тари поступово було встановлено на 10 АЗК «ОККО» в Одесі та на під’їздах до міста. Таким чином, мешканці й гості області можуть вносити вклад у збереження довкілля та ресурсів кожного разу, коли їдуть заправляти своє авто.

Одеські АЗК стали першими в мережі «ОККО», де клієнти можуть залишати макулатуру. На більшості цих комплексів розміщено по 2-3 спеціалізованих контейнери для збору паперової сировини, а також по 1 контейнеру для використаного пластику. За перші місяці функціонування контейнерів уже зібрано 2,6 тонни макулатури, з яких майже 1,4 тонни – за липень-серпень.

«Чим більше клієнтів дізнається про нашу екологічну ініціативу, тим швидше наповнюються наші контейнери, – розповідає Юлія Шамова, провідний фахівець з охорони навколишнього середовища мережі «ОККО» в Одеському регіоні. – Бережливе ставлення до ресурсів, пошук способів їх повторного використання є одним із принципів стратегії Go green, яких дотримується наша компанія. До цього часу ми уже багато років сортували і збирали використаний папір, пластик та інші вторинні матеріали всередині компанії. Тепер пропонуємо долучитися до цієї справи і гостям наших АЗК».

Загалом у мережі «ОККО» контейнери для збору вторинних ресурсів (макулатури, ПЕТ-пляшок, скла) уже встановлено на 40 АЗК у 5 регіонах – Вінницькій, Івано-Франківській, Закарпатській, Запорізькій та Одеській областях. Завдяки встановленим контейнерам і внутрішнім процесам поводження із вторресурсами, мережі «ОККО» у 2016 році вже вдалося зібрати 59 тонн макулатури і 2,7 тонни використаного пластику. Компанія продовжує пошук підрядників в інших регіонах, які були б готові вивозити та переробляти зібрану вторсировину.

Поділитись