Мережа «ОККО» нарощує кількість трасових АЗК
07.11.2012

Мережа «ОККО» нарощує кількість трасових АЗК

6 листопада у мережі АЗК «ОККО» розпочали роботу 2 нових трасових АЗК – на виїзді з Чернівців (вул. Калинівська, 1-А) та поблизу Харкова (с.Мала Рогань, 517 кілометр автодороги Київ-Харків-Довжанський + 320 метрів праворуч).

Обидва комплекси продають увесь спектр високоякісних імпортних нафтопродуктів від «ОККО» - Pulls95, А-95 Євро, А-92, ДП Євро, Pulls Diesel. Окрім того, на малороганському АЗК можна заправитися й скрапленим газом. А ще для великогабаритного транспорту тут встановлено колонки швидкісного наливу дизпалива. Обидва АЗК облаштовано згідно з нормами безбар’єрності. Для людей з особливими потребами є окремі місця для паркування й окремі санвузли.

Додатковою «фішкою» АЗК у с. Мала Рогань є ресторан "Pasta mia", який пропонує подорожнім страви італійської кухні за автентичними рецептами – широкий вибір паст і піц, мінестроне, лазанью, лукамоні, тірамісу, семіфредо й багато інших страв. Харківщина стала четвертим регіоном країни, де мережа «ОККО» відкрила ресторан "Pasta mia", після Рівного, Львова та Дніпропетровська.

Як уже повідомлялося, ще один великий трасовий комплекс «ОККО» відкрився 5 листопада у селі Рясна-Руська під Львовом. Загалом під брендом «ОККО» в Україні нині працює 343 АЗК, з них понад 70 – це великі трасові комплекси.

Поділитись