Мережа «ОККО» наростила парк автоцистерн на 15%
31.08.2012

Мережа «ОККО» наростила парк автоцистерн на 15%

Мережа АЗК «ОККО» («Концерн Галнафтогаз») придбала 15 нових паливовозів та 2 газовози на базі автотягачів Scania загальним об’ємом понад півмільйона літрів. Таким чином, її парк  транспортних засобів для перевезення нафтопродуктів збільшився до 134 одиниць, що гарантує оперативне й надійне забезпечення пальним мережі «ОККО», яка постійно розширюється. Нові паливовози на базі тягачів Scania є екологічнішими й економічнішими в експлуатації.

«Востаннє ми поновлювали парк паливовозів у 2008 році, – розповідає Павло Пасічник, начальник відділу транспортної логістики ПП «Автотранском», яке входить до складу «Концерну Галнафтогаз». – З того часу мережа наших АЗК розширилася більш як на 50 заправок, зросли обсяги реалізації, а відповідно це поставило додаткові завдання перед нашими логістами». Особливо  очікуваними нові паливовози є у східних регіонах України, де в останні роки мережа «ОККО» розвивається доволі активно.

Істотною технологічною особливістю нових паливовозів є те, що напівпричепи-цистерни марки Ros Roca (Іспанія) виготовлені з алюмінію, а тому є майже на 2 тонни легшими від традиційних сталевих. Це важливо тому, що згідно з чинним українським законодавством загальна вага автопоїзда (тягач з напівпричепом) не повинна перевищувати 38 т. Отож, за рахунок полегшення власної маси паливовоз зможе перевезти більший обсяг пального за одну поїздку. При цьому ще одною його перевагою є те, що він споживає значно менше палива у дорозі, аніж старі тягачі, і навіть ті машини, які мережа АЗК «ОККО» закуповувала у 2007-2008 роках. За словами Павла Пасічника, постачальника цієї автотехніки компанія обирала за підсумками жорсткого тендерного відбору серед 8 претендентів. Пропозиція від компанії Scania видалася найбільш вигідною за цілим комплексом показників і, зокрема, за прогнозами окупності у перспективі 5-10 років. 

«Поставки паливозів Scania для мережі заправок ОККО є для нас знаковою подією з декількох причин. Під час проведення тендеру «Концерн Галнафтогаз» висунув досить жорсткі вимоги щодо економічних і експлуатаційних показників транспортних засобів для перевезення нафтопродуктів і нам приємно, що вантажівки Scania повністю відповідають потребам і побажанням замовника. Мережа автозаправних комплексів «ОККО» активно розбудовується, збільшуються обсяги транспортних перевезень, і ми впевнені, що паливози на базі Scania допоможуть підвищити ефективність і рентабельність перевезень нафтопродуктів. Маємо надію на плідну співпрацію в подальшому, – коментує угоду Андрій Даллакян, комерційний директор компанії «Сканія Україна». – Сьогодні ми пропонуємо своїм клієнтам не лише якісну та надійну техніку, а цілу низку супутніх послуг, які направлені на розвиток та підвищення прибутковості транспортних перевезень. Зокрема, в рамках угоди з «Концерном Галнафтогаз», фінансування надала компанія «Сканія Кредит Україна», що входить у групу компаній Scania. Також підписані контракти на обслуговування в сервісній мережі Scania в Україні, досягнута домовленість про проведення курсу навчання для водіїв мережі ОККО».

Поділитись