Мережа «ОККО» - партнер пробігу литовських ретроавтомобілів
12.07.2012

Мережа «ОККО» - партнер пробігу литовських ретроавтомобілів

Із 6 по 15 липня члени «Клубу VW жуків Литви», який об’єднує литовських власників ретроавтомобілів, здійснюють автопробіг по місцях, пов’язаних з історією Великого князівства Литовського, на території Білорусі, України і Польщі. Мережа АЗК «ОККО» та Почесне Консульство Республіки Литва у Львові надали підтримку учасникам автопробігу на українському відтинку їхнього маршруту.

Цей відтинок охоплює Рівне, Дубно, Луцьк, Кременець, Львів, Кам’янець-Подільський, Хотин, Чернівці.  Участь в автопробігу бере 9 автомобілів різних років випуску. Найстаршому з них уже понад 45 років.  Серед водіїв та членів екіпажу – люди різноманітного віку та професій (дипломати, футболісти,  інженери, фермери, бізнесмени). Але усіх їх поєднує любов до історичних автомобілів та історії свого краю.Із 6 по 15 липня члени «Клубу VW жуків Литви», який об’єднує литовських власників ретроавтомобілів, здійснюють автопробіг по місцях, пов’язаних з історією Великого князівства Литовського, на території Білорусі, України і Польщі. Мережа АЗК «ОККО» та Почесне Консульство Республіки Литва у Львові надали підтримку учасникам автопробігу на українському відтинку їхнього маршруту.

«Мережа АЗК «ОККО» завжди охоче підтримує проекти, які сприяють зміцненню дружніх взаємин між українським і литовським народами, - каже керівник відділу зв’язків із громадськістю «Концерну  Галнафтогаз»  (мережа «ОККО») Олесь Пограничний. – Для нас цікавий і досвід європейської інтеграції Литви, і її культурна спадщина, і розширення контактів на рівні громадських, неурядових організацій.  Президент «Концерну  Галнафтогаз» Віталій Антонов з 2001 р. очолює Українсько-Литовський фонд імені Тараса Шевченка, в активі якого чимало реалізованих ініціатив на двосторонньому рівні».

Поділитись