Мережа «ОККО» – партнер змагань «Gorgan Trophy '11»
01.10.2011

Мережа «ОККО» – партнер змагань «Gorgan Trophy '11»

21-24 вересня поблизу с. Осмолода Рожнятівського району Івано-Франківської області пройшли міжнародні змагання з трофі-рейдів «Gorgan Trophy '11».
Організатором перегонів вже вп’яте виступив Автомобільний клуб «Львів 4х4». Мережа АЗК «ОККО» стала паливним партнером змагань, вкотре підтримавши популяризацію та розвиток автоспорту.

Трофі-рейд – GPS-орієнтування на місцевості та змагання з подолання бездоріжжя на підготовлених позашляховиках та квадроциклах. У трофі-рейдах, на відміну від автогонок, швидкість проходження маршруту не так важлива – необхідно вкластися в заліковий час та успішно пройти всі спецділянки і виконати завдання всіх змагальних етапів.

Цього року змагання вперше відбувались у статусі етапів чемпіонатів України та Росії. Переважну більшість учасників склали саме українські та російські екіпажі. Також традиційною була присутність екіпажів з Білорусі, Латвії, Естонії та Молдови. У змаганнях взяв участь 121 екіпаж у 8 класах.

Окрім класичних і типових для цих змагань перешкод у вигляді крутих та затяжних підйомів, кам’яних доріг-річок, глиняних колій, цього року на шляху учасників до контрольних пунктів стали верхові болота з лісовозними коліями, що простягнулися на десятки кілометрів колишнім польсько-чехословацьким кордоном, нині кордоном Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Більше інформації на офіційному сайті змагань .
Поділитись