Мережа «ОККО» передала пальне дитячому реабілітаційному центрові
01.10.2014

Мережа «ОККО» передала пальне дитячому реабілітаційному центрові

30 вересня представники мережі «ОККО» передали талони на 500 літрів пального дитячому навчально-реабілітаційному центрові «Джерело» у Львові. Це пальне було зібрано під час соціальної акції «Добре пальне для «Джерела» , яка проходить  на сторінці «ОККО» у мережі Facebook (www.facebook.com/okkoua).

Центр «Джерело» є найбільшим у Львові осередком навчально-реабілітаційної роботи з  дітьми, що мають особливі потреби. Він заснований ще на початку 90-х років групою батьків, чиї діти мали проблеми опорно-рухового апарату, інші фізичні вади. Загалом протягом 20 років існування «Джерела»  допомогу й консультації тут отримали понад 3500 дітей та молоді з особливими потребами. Сьогодні на щоденні заняття до центру приїздить понад 150 дітей. Для їхніх перевезень спеціально обладнано 6 шкільних мікроавтобусів, які тепер зможуть заправитися «добрим пальним» від «ОККО».

«З центром «Джерело» ми почали співпрацювати два роки тому у рамках корпоративного волонтерства, коли працівники компанії долучилися до збору пожертв для опалення центру взимку, - розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі  АЗК «ОККО» Марічка Кучеренко. – Теперішня ж наша ініціатива  спрямована не просто на збір пального для «Джерела», а  на те, щоб звернути увагу широкої аудиторії, зокрема, користувачів соцмереж,  на те, що поряд з нами живуть люди з особливими потребами і про них потрібно турбуватися».

Акція «Добре пальне для «Джерела»  на  Фейсбук-сторінці «ОККО» продовжується. Кожен клік на сторінці акції збільшує обсяг уже зібраного пального й дає можливість усім небайдужим долучитися до благородної справи.

Поділитись