Мережа «ОККО» передасть понад півмільйона гривень на ліки для онкохворих дітей
11.01.2017

Мережа «ОККО» передасть понад півмільйона гривень на ліки для онкохворих дітей

  

Мережа «ОККО» передасть понад півмільйона гривень на ліки для онкохворих дітей

 

Під час акції «Різдвяна кава – твоя добра справа», яка упродовж грудня проходила на всіх АЗК мережі «ОККО», було зібрано 592 тисячі 287 гривень на ліки для пацієнтів дитячих онкологічних центрів. Ініціатори акції щиро вдячні кожному, хто не залишився байдужим до заклику допомогти дітям і поділився з ними не просто грошима, а часточкою тепла та віри у світле майбутнє. Проведена акція довела, що навіть маленькі (на перший погляд) добрі вчинки кожного з нас завдяки спільному результату здатні перетворитися на велику добру справу.

Найближчим часом усі зібрані кошти будуть передані до благодійного фонду «Таблеточки», який уже багато років допомагає дітям долати складну хворобу. На зібрані гроші фонд придбає річний запас «Ванкоміцину» – сильного антибіотику, який потрібен приблизно 30% онкохворих дітей в Україні.

«Завдяки цій акції кожен гість АЗК «ОККО» напередодні різдвяних свят мав можливість не тільки отримати задоволення від смачної ранкової кави, а й відчути себе благодійником, здатним робити дива і дарувати надію, – коментує керівник відділу комунікацій мережі АЗК «ОККО» Олександр Шевельов. – Спільно з тисячами людей, які стали учасниками акції, ми довели, що починати свій день з доброї справи легко і приємно, а щасливі очі здорових дітей стануть найвищою нагородою для усіх нас».

У всьому світі подібні акції напередодні Різдва уже давно стали традиційними, і взяти участь у них вважають за честь і великі корпорації, і звичайні громадяни. Мережа «ОККО» і фонд «Таблеточки» сподіваються, що в Україні вони теж невдовзі стануть ще одною доброю різдвяною традицією. Тим більше, що у нашій країні зараз проблема браку фінансування в онкологічних закладах стоїть значно гостріше, ніж у багатьох інших.

За словами співзасновниці фонду «Таблеточки» Ірини Литовченко, у розвинених країнах від онкологічних захворювань видужує понад 80% дітей, тоді як в Україні – лише 50%. Основна причина такого відставання відсутність у медичних закладах необхідних медикаментів, які у багатьох випадках потрібні негайно, тут і зараз. «Батьки і благодійники вимушені власними силами терміново шукати ліки, втрачаючи дорогоцінний час. Завдяки ж допомозі мережі «ОККО» ми зможемо забезпечити дітям постійну протягом року наявність потрібного антибіотика, а значить збільшимо їх шанси на одужання», – зазначає Ірина Литовченко.

Нагадаємо, що для того, щоб долучитися до акції «Різдвяна кава – твоя добра справа», достатньо було протягом грудня в ранковий час замовити на АЗК «ОККО» будь-який гарячий напій, і 1 гривня від його вартості автоматично перераховувалася на спільну добру справу. Якщо ж клієнт оплачував покупку карткою Mastercard, то сума відрахувань зростала до 2 гривень.

Висока зацікавленість та позитивні відгуки з боку клієнтів, фантастичне залучення в організацію акції усіх працівників АЗК і, як результат, сума зібраних коштів надихнули мережу «ОККО» на рішення проводити подібні акції й у подальшому. 

 

 

 

 

 

Поділитись