Мережа «ОККО» підтримала перший Національний форум автошкіл
23.05.2016

Мережа «ОККО» підтримала перший Національний форум автошкіл

21 травня у Києві відбувся перший Національний форум автошкіл, одним з партнерів якого виступила мережа АЗК «ОККО». Цей захід було організовано в рамках щорічного Тижня безпеки дорожнього руху, який проходить у багатьох країнах світу за ініціативою Генеральної асамблеї ООН. Мережа «ОККО» вважає дуже своєчасною ключову тему форуму - реформування системи підготовки водіїв відповідно до стандартів ЄС. Така реформа може стати ще одним суттєвим кроком до зменшення аварійності на дорогах, яка в Україні сьогодні у кілька разів вища, ніж у державах Європи.

Ініціаторами Національного форуму автошкіл виступили громадська організація «Всеукраїнське партнерство задля безпеки дорожнього руху» й Міністерство охорони здоров’я. Участь у ньому взяли делегати від більш як 200 автошкіл з усієї України, а також представники влади і бізнесу, громадські активісти. Багато з них у своїх виступах зазначали, що від якісної підготовки водіїв напряму залежить стан безпеки на дорогах держави.

«Мережа АЗК «ОККО» уже кілька років поспіль реалізує проект «Благаю, живи! Безпека на дорозі», основна мета якого полягає в тому, щоб змінити поведінку учасників дорожнього руху, спонукати їх відповідальніше ставитися до власної безпеки на дорозі, а також до життя і здоров’я інших, - розповідає керівник відділу комунікацій компанії Олександр Шевельов. - Переконані, що спільно із об’єднаннями автомобілістів ми зможемо переконати в цьому значно ширшу аудиторію».

Перший етап проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі» було реалізовано спільно з Європейським банком реконструкції і розвитку у листопаді 2014 – квітні 2015 року на автотрасі «Київ-Одеса». Другий етап проекту розпочався у жовтні 2015 року й охоплює нині усі АЗК мережі «ОККО». Адже проблема відповідальної поведінки на дорогах не втрачає своєї актуальності в Україні. За статистикою Міністерства внутрішніх справ, у 2015 році в країні трапилося понад 31 тисяча ДТП, в яких майже 4 тисячі осіб загинуло.

Поділитись