Мережа «ОККО» подарувала автомобіль Volvo переможцю акції «Авто у кожній картці»
11.02.2015

Мережа «ОККО» подарувала автомобіль Volvo переможцю акції «Авто у кожній картці»

5 лютого представники мережі «ОККО» вручили ключі від нового автомобіля Volvo V40 Cross Country переможниці акції «Авто у кожній картці». Олеся Золотнюк із Києва за півтора місяці зібрала майже 30 призових карток. В одній з них їй посміхнулися всі 8 «смайликів», які в результаті перетворилися на головний приз – автомобіль.


«Голова паморочиться від емоцій, які мене переповнюють. Я багато років заправляюся в мережі «ОККО» і завжди беру участь у різних акціях. Але ніколи по-справжньому не вірила, що така удача посміхнеться саме мені!», – сказала під час вручення Олеся.

 
В дорогу авто заправили високоякісним пальним Pulls Diesel, а страхова компанія  «Універсальна» подарувала переможниці поліс автоцивілки.


 «Нам важливо, щоб користь від рекламних акцій була максимально відчутною для клієнтів. Тому цього разу, окрім хорошого головного призу, ми потурбувались і про більші можливості виграшу для клієнтів. В рамках акції "Авто у кожній картці" понад 86 тисяч клієнтів АЗК «ОККО» виграли знижки на пальне», - розповіла керівник відділу реклами мережі АЗК «ОККО» Романа Мороз.


Особливість акції «Авто у кожній картці» полягала в тому, що клієнт міг отримати право на виграш миттєво, вдало стерши захисне покриття на спеціальній призовій картці. Таку картку отримував кожен, хто заправив на АЗК «ОККО» 25 літрів пального і пред’явив при розрахунку картку FISHKA. Щоб претендувати на головний приз – Volvo V40, слід було відкрити 8 клітинок зі «смайликом», не пошкодивши захисне покриття решти клітинок. Акція закінчилася достроково, адже за півтора місяця клієнти розібрали увесь запас призових карток.

Поділитись