Мережа «ОККО» подарувала своїм клієнтам 5 автомобілів Volvo
16.12.2013

Мережа «ОККО» подарувала своїм клієнтам 5 автомобілів Volvo

12 грудня мережа АЗК «ОККО» вручила винагороди переможцям акції «Заправляй Pulls – вигравай Volvo XC60». На цей раз пощастило аж п’ятьом  її клієнтам. Усього ж за останні 4 роки мережа АЗК «ОККО» подарувала українцям майже 30 автомобілів і зупинятися на цьому не планує.

Щасливими власниками Volvo XC60 стали Євген Слишик (Джанкой, Крим), Віта Кириченко (Суми), Лєвон Гєворгян (Ворзель, Київська область) і двоє киян Степан Куцин та Олександр Гупалюк.

Усі авто заправили в дорогу  пальним Pulls Diesel. «Ми хочемо, щоб ви відчули усі переваги від використання цього якісного пального уже під час першої поїздки», - зазначив керівник департаменту маркетингу мережі АЗК «ОККО» Василь Дмитрів. Окрім того, автомобілі були "перевзуті" у зимові шини. Також переможці отримали в подарунок поліси ОЦВ та сертифікати на знижки за інші страхові послуги від страхової компанії «Універсальна».

Вітаючи переможців, Василь Дмитрів побажав, щоб фортуна і надалі їх не покидала, і щоб ті позитивні емоції, які вони отримали від акції, збереглися у них назавжди.

Акція «Заправляй Pulls – вигравай Volvo XC60» тривала в мережі «ОККО» з 1 липня по 30 вересня 2013 року. Її учасником автоматично ставав кожен,   хто заправляв своє авто пальним Pulls-95 або Pulls Diesel в обсязі від  25 і більше літрів і при  розрахунку пред’являв картку FISHKA. Особливістю акції було те, що вона не передбачала ніяких розіграшів. Кожен учасник отримував спеціальну призову картку із зображенням 25 полів-клітинок, покритих захисним шаром. Правильно стерши 7 із них, він міг миттєво дізнатися – виграв авто чи ні.

Поділитись