Мережа «ОККО» подбала про безпеку своїх працівників
13.03.2015

Мережа «ОККО» подбала про безпеку своїх працівників

11-12 березня в Києві та Умані відбулися перші тренінги з безпеки дорожнього руху для працівників АЗК «ОККО», розміщених на трасі М05 (Київ-Одеса). Наступного тижня такі ж тренінги пройдуть в Одесі. Загалом понад 300 працівників «ОККО» під час цих занять зможуть поновити свої знання і навики правильної поведінки на дорозі й отримати комплекти світловідбивачів, які роблять людину видимою у темну пору доби.

Тренінги організовано у рамках спільного соціального проекту Європейського банку реконструкції і розвитку та мережі АЗК «ОККО» «Благаю, живи! Безпека на дорозі». Розробили тематику й алгоритм занять фахівці НR-департаменту компанії. Вони ж і проводили навчання для працівників АЗК. Під час тренінгів активно використовуються ігрові й інтерактивні елементи, демонструється навчальне відео. Оскільки в навчаннях одночасно беруть участь працівники заправок і ресторанів, то вони додатково відіграють ще й функцію «тімбілдингу».

«Працівники наших заправок на трасі «Київ-Одеса», як правило, є мешканцями навколишніх сіл і містечок. Багато з них добирається на роботу пішки чи на велосипеді, змушені перетинати дорогу з пожвавленим рухом. Турбуючись про їхнє здоров’я і життя, ми допомагаємо їм зробити своє перебування на дорозі безпечнішим», - зазначає менеджер проекту «Благаю, живи! Безпека на дорозі» Тетяна Корчинська.

Кожен з учасників тренінгу взяв участь у підсумковому опитуванні. Попередньо оцінюючи його результати, можна стверджувати, що досі більшість працівників «ОККО» не використовувало світловідбивні елементи в одязі, чимало зізналося, що переходили дорогу в недозволених місцях. Наскільки зміниться їхня поведінка після занять з безпеки руху, покаже наступне опитування, яке проводитиметься через три місяці. Мережа «ОККО» сподівається, що тепер ці працівники стануть прикладом відповідальної поведінки на дорозі й для своїх дітей, рідних, знайомих.

Поділитись