Мережа «ОККО» потурбувалася про велосипедистів
02.10.2014

Мережа «ОККО» потурбувалася про велосипедистів

Мережа АЗК «ОККО» допомогла Львівський міській раді зробити дорожню розмітку на тих велодоріжках міста, де її досі бракувало. У рамках цього проекту нанесено 32 піктограми велосипеда  на різних ділянках міських велосипедних маршрутів – зокрема, на нещодавно збудованому транспортному вузлі навколо церкви Анни, на проспекті Свободи, вулицях Коперніка,  Коновальця,  Зерновій.  Мережа «ОККО» узяла на себе фінансування цих робіт.

«Маємо гарний приклад співпраці приватного бізнесу і Львівської міської ради на благо міста. Усі звикли сприймати мережу АЗК «ОККО» як паливну компанію, але, крім свого головного профілю діяльності, вона допомагає розвивати велорух у Львові», - каже радник міського голови з розвитку велоінфраструктури Олег Шмід.

Мережа АЗК «ОККО» не вперше дбає про зручності для велосипедистів у Львові. Раніше вона уже облаштувала у місті два майданчики для паркування велосипедів – на площі Ринок й на вулиці Героїв УПА, біля головного офісу компанії. 2 жовтня серед клієнтів «ОККО» було розіграно 50 дитячих велосипедів.

«І наші клієнти, і наші працівники, і члени їхніх родин – усі вони є учасниками дорожнього руху, причому в кількох ролях одразу: одного разу як автомобілісти, іншого – велосипедисти, ще іншого – пішоходи, - розповідає менеджер зі сталого розвитку мережі АЗК «ОККО» Ірина Миронова. – Для нас важливі комфорт і безпека кожного з них. Тому ми прагнемо облаштовувати за високими європейськими стандартами не тільки власні об’єкти, а й середовище, в якому живемо і працюємо».

Поділитись