Мережа «ОККО» приготувала нові холодні напої для гарячого літа
14.06.2017

Мережа «ОККО» приготувала нові холодні напої для гарячого літа

Щоб дорога в літню спеку була легшою та приємнішою, часом достатньо просто вчасно освіжатися. Тому вже від початку червня у ресторанах та кафе на АЗК «ОККО» значно розширився асортимент холодних освіжаючих напоїв. Широкий вибір задовольнить і шанувальників кави, і любителів вітамінних напоїв, і поціновувачів несподіваних смаків.

Наприклад, у меню ресторанів A la minute та Pasta Mia відвідувачі можуть насолоджуватися новими холодними напоями, що готуються за власними авторськими рецептами – бананове какао,  капучино фредо, кава глясе.  Перший з них особливо незвичний для гостей «ОККО», але в цьому і є його особливість, що спокушає заїжджати на смачну заправку знову і знову. Шоколадні й бананові нотки зливаються у вишукану смакову гармонію, а густе какао в холодній подачі розкривається зовсім по-новому, аніж при традиційному гарячому приготуванні. Капучино фредо – це освіжаючий заряд бадьорості з кубиками льоду та смачними сиропами на вибір. А от кава глясе не тільки подарує смачну прохолоду, але й може виступити в якості досить ситного десерту. До складу цього коктейлю, крім кави, входить ще морозиво, збиті вершки та один із 5 топінгів на вибір – шоколадний, полуничний, банановий, динний або мигдалевий.

Освіжаючі новинки підготували не лише для відвідувачів ресторанів, а і для гостей інших АЗК «ОККО». У кафе на комплексах мережі влітку продаються натуральні морси та лимонади власного приготування. Маленьким гостям особливо смакує мілк-шейк, який можна замовити як у класичному вигляді, так і з додаванням фруктових смаків. А холодне капучино, мокачино чи какао можна зробити собі й самостійно, скориставшись відповідними кнопками меню на сучасних кавомашинах на АЗК. І звісно, що холодні кавові коктейлі, як і звичні гарячі, на «ОККО» готуються виключно зі 100% арабіки та натурального молока. А найкращу компанію свіжій каві складуть смачні донати, що ексклюзивно представлені на більшості заправок мережі.

Поділитись