Мережа «ОККО» реалізувала проект швидкісного зв’язку на АЗК вартістю понад 10 мільйонів гривень
07.09.2016

Мережа «ОККО» реалізувала проект швидкісного зв’язку на АЗК вартістю понад 10 мільйонів гривень

Щоб забезпечити високоякісне інтернет-покриття, безперебійність усіх технологічних процесів на своїх автозаправних комплексах, мережа «ОККО» провела масштабну модернізацію систем зв’язку (загальні інвестиції за три роки – понад 10 мільйонів гривень). У рамках цього проекту компанія «Укртелеком» проклала 250 кілометрів сучасних волоконно-оптичних ліній, під’єднавши до них майже 200 АЗК «ОККО».

Модернізацію було проведено в рекордно короткі терміни. Контракт на проведення робіт мережа «ОККО» та «Укртелеком» підписали в листопаді 2015 року, а в серпні 2016-го усі передбачені угодою роботи було виконано. З усіх представлених на ринку систем зв’язку волоконно-оптичні лінії вважаються найбільш стабільними й захищеними від перешкод, а отже формують міцну платформу для розвитку нових і розширення існуючих сервісів на АЗК «ОККО». 

«Для нашої компанії, яка оперує заправками по всій території України,  надійний зв’язок – основа  для якісного й ефективного централізованого управління бізнесом. Нові  волоконно-оптичні лінії  допомагають гарантувати безперервне та миттєве надання ключових сервісів, таких як WiFi-інтернет, зв'язок з процесингами банків, програм лояльності та відпуску пального, - пояснює ІТ-директор мережі «ОККО» Олександр Ляшенко. – В еру активної діджиталізації завдяки співпраці з «Укртелекомом» ми отримали надійний інструмент, котрий забезпечить нашим клієнтам додаткові зручності, а компанії – лідерські позиції на ринку». 

Найбільша кількість підключених до оптичного інтернету АЗК «ОККО» у Львівській, Івано-Франківській, Київській та Харківській областях. Найвіддаленіші точки приєднання знаходилися у Вишгородському та Золотоніському районах Київської та Черкаської областей відповідно. Фахівці «Укртелекому» проклали понад 3 км оптичного кабелю до кожної з них.

«Укртелекомом дотримано всі технічні вимоги  в процесі реалізації проекту. Нагадаю, що додатково до основного ми уклали SLA-договір, взявши на себе жорсткі зобов’язання на рівні провідних світових телекомунікаційних операторів, - підкреслив Микола Давиденко, директор з розвитку корпоративного сегменту ПАТ «Укртелеком». – Зараз швидкість інтернету на підключених до нашої мережі АЗК від 10 до 100 Мбіт/c з можливістю її подальшого збільшення».

Поділитись