Мережа «ОККО» розширює газозаправну інфраструктуру
19.09.2014

Мережа «ОККО» розширює газозаправну інфраструктуру

До кінця 2014 року мережа АЗК «ОККО» планує відкрити ще 27 нових газових модулів на своїх автозаправних комплексах, для чого передбачені інвестиції обсягом понад 25 мільйонів гривень.  Це дозволить повніше задовольнити попит на скраплений газ з боку клієнтів мережі і надасть їм більше зручностей і можливостей вибору пального.

«У період високих цін на бензин і дизпаливо в Україні частина автомобілістів традиційно переорієнтовується на автомобільне газове пальне, - розповідає віце-президент мережі АЗК «ОККО» Олександр Гегедиш. – Зараз ми спостерігаємо ріст попиту на скраплений газ на наших АЗК приблизно на 20%. Щоб оперативно задовольнити очікування клієнтів і не змушувати їх до довгих пошуків місця, де можна заправитися газом, ми й встановлюємо додаткові газові модулі».

Зараз у мережі «ОККО» уже працює 146 пунктів заправки скрапленим газом. Таким чином, до кінця року їх кількість має зрости майже на 20%. Оскільки основним споживачем автогазу є міське населення, то й нові газові модулі відкриватимуться на тих АЗК «ОККО», що розташовані в обласних та районних центрах.

Поділитись