Мережа «ОККО» розширюється на сході і на заході
11.01.2013

Мережа «ОККО» розширюється на сході і на заході

За першу декаду січня мережа «ОККО» поповнилася низкою нових автозаправних комплексів і в східних, і в західних регіонах України.

Зокрема, 4 січня було відкрито АЗК у місті Горлівка Донецької області за адресою: вул. Кузнецова-Зубарєва, 18-А. Це уже четвертий населений пункт на Донеччині, де представлена мережа «ОККО». Раніше наші АЗК  відкрилися у Донецьку, Маріуполі й Костянтинівці. Незважаючи на те, що марка «ОККО» порівняно віднедавна присутня на ринку Донецької області, у 2012 році регіональне відділення мережі посіло друге місце в номінації «Роботи та послуги» у Донецькому регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу «100 кращих товарів України».

Різдвяним подарунком для автомобілістів у західному регіоні стало відкриття 8 січня нового трасового АЗК «ОККО» у селі Гамаліївка (автодорога «Київ-Чоп», 529 км + 190 м (праворуч)), неподалік від Львова.  У цьому ж селі уже працює один АЗК «ОККО», який обслуговує потік транспорту, що рухається  у напрямку виїзду з обласного центру. Нововідкритий автозаправний комплекс розташований на протилежному боці автотраси. Він облаштований з урахуванням вимог безперешкодного доступу до усіх сервісів АЗК людей з особливими потребами.

Окрім того,  після реконструкції 9 січня у новому форматі відкрився АЗК «ОККО» в Івано-Франківську (вул.Максимовича,12).

Поділитись