Мережа «ОККО» стала генеральним партнером масштабного скелелазного фестивалю у Львові
16.02.2017

Мережа «ОККО» стала генеральним партнером масштабного скелелазного фестивалю у Львові

Львів, місто з давніми традиціями альпінізму та скелелазіння, зараз перетворюється на центр українського боулдерингу –  популярного у світі скелелазного спорту, суть якого полягає у подоланні серії коротких та невисоких, але дуже складних підйомів без страховки. Зокрема, 10-11 лютого у Львові відбувся вже 5-ий міжнародний боулдеринговий фестиваль Age Of Volumes – один з наймасштабніших скелелазних заходів регіону. Генеральними партнерами змагань виступили мережа АЗК «ОККО» і найсучасніший скеледром України The Wall, що вже другий рік діє у Львові на вул. Героїв УПА, 72.

Разом вони допомогли з організацією змагань, забезпечивши учасників стильними пам’ятними футболками та подарунками від «смачної заправки». Усього в цьогорічному фестивалі взяло участь понад 130 учасників з України, Польщі та Молдови. Нагороди розігрувалися як серед початківців, так і серед аматорів та скелелазів-профі.

«Дуже приємно, що у Львові все активніше підтримують скелелазіння, що з'являються нові тренажери і можливість тренуватись в комфортних умовах, вкладаються кошти у змагання і дитячі секції, що є розуміння – між людьми, які знають, що робити, і людьми, які можуть допомогти, – розповідає Олена Красовська, яка спільно із Олегом Ігнациком виступили організаторами змагань. – Разом з нашими партнерами ми прагнули зробити все можливе, щоб фестиваль запам'ятався надовго і мотивація тренуватись тільки зростала. Сподіваємося, що на наступних турнірах учасників буде ще більше, а їхні досягнення стануть ще неймовірнішими».

Яскравими емоційними враженнями від змагань і в особистих розмовах, і в соцмережах продовжує ділитися чимало учасників цьогорічних Age Of Volumes. Всі вони відзначають високий рівень організації, який не соромно порівняти із закордонними аналогами, наприклад, у сусідніх країнах. «Все, як завжди, було на висоті. Ми трохи поїздили останнім часом по змаганнях і скажу, що болдери були дійсно цікаві та кльові, і я б сказав цікавіші, ніж на змаганнях в Польщі, – коментує Юрко Ковальчук зі Львова. – Важко уявити, що всього двоє людей стояли за всім цим дійством. Чистий зал, купа нових зачіпок, робота зі спонсорами дуже потішила. Музика, світло... словом, з кожним роком все краще!»

Боулдеринг – це досить молодий, але водночас надзвичайно видовищний різновид скелелазіння. У Львові цей спорт стає дедалі доступнішим для широкого кола людей, які прагнуть бути здоровими та сильними – як фізично, так і морально. Адже скелелазіння задіє не лише всі групи м’язів тіла, але й змушує активно думати та прораховувати наступні кроки заздалегідь, вчить помилятися та досягати вершин, тим самим виховуючи лідерські якості особистості. Займатися ним можна із самого дитинства, тим більше, що наприкінці 2016 року у Львові за підтримки мережі «ОККО» з’явилася й перша дитяча скелелазна команда, що тренується на базі скеледрому The Wall та представлятиме Львівщину на національних та міжнародних змаганнях. Майбутніх чемпіонів сюди приймають з 5 років. В найсучаснішому скеледромі під керівництвом кваліфікованих тренерів займатися настільки ж приємно, як і безпечно. А якщо улюблений спорт приносить ще й радість перемоги на престижних змаганнях – хіба ж це не найкращий рецепт щастя від досвідчених скелелазів?

Протоколи змагань з результатами всіх учасників можна переглянути тут.

Повний фотозвіт з фестивалю доступний за посиланням

Поділитись